AktualnościKadlec: Cieszę się, że mogłem wystąpić

Kadlec: Cieszę się, że mogłem wystąpić

Zabolał nas przegrany finał Pucharu Polski. Chcieliśmy zrehabilitować się przed naszymi kibicami i cieszę się, że to nam się udało – przyznaje Andrej Kadlec, który w wygranym 3:0 meczu z Lechią po raz pierwszy w tym sezonie ekstraklasy zagrał w wyjściowym składzie Żółto-Czerwonych.

Słowak ostatni raz wystąpił w podstawowej jedenastce Jagi we wrześniu, w rozgrywkach Pucharu Polski przeciwko Cracovii (2:4).

– Długo czekałem na swoją szansę na występ w pierwszym składzie w lidze w tym sezonie. Już w tygodniu przeczuwałem, że mogę ją dostać. Czekałem cierpliwie i cieszę się, że mogłem wystąpić, a także pomóc zespołowi – podkreśla. – W pierwszej połowie jeszcze nie czułem się zbyt pewnie na boisku, ale z każdą kolejną minutą było coraz lepiej. Strzeliliśmy aż trzy gole, co rzadko się zdarza, dlatego jestem bardzo zadowolony z tych trzech punktów.

Kadlec przyznaje, że cały zespół Żółto-Czerwonych był żądny rewanżu na Lechii po porażce w finale Pucharu Polski. – Bardzo nas zabolał przegrany finał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Chcieliśmy zrehabilitować się przed naszymi kibicami i cieszę się, że to nam się udało – kończy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00