AktualnościPrikryl: Jestem szczęśliwy

Prikryl: Jestem szczęśliwy

Długo czekałem na pierwszą uznaną bramkę w ekstraklasie. Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie się udało. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będę częściej trafiał do siatki rywali – mówi Tomas Prikryl, zdobywca premierowej bramki w barwach Jagiellonii Białystok. Jaga pokonała Lechię Gdańsk 3:0, a Czech pięknym strzałem ustalił wynik meczu w 90 minucie.

Czeski pomocnik mógł już mieć na koncie pierwszego gola w barwach Żółto-Czerwonych, ale w 4. kolejce jego efektowny gol, notabene właśnie przeciwko gdańskiej Lechii na wyjeździe, nie został uznany.

– Długo czekałem na pierwszą uznaną bramkę w ekstraklasie. Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie się udało. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będę częściej trafiał do siatki rywali. Dziś okazji do strzelenia gola było znacznie więcej, ale musimy zachować pokorę. Wynik i tak jest znakomity. Teraz musimy tylko podtrzymać dobrą dyspozycję i potwierdzić ją w kolejnym spotkaniu w Zabrzu. Nie możemy grać w kratkę. Pozostał ostatni tydzień i musimy być w pełni skoncentrowani na następnym meczu – dodaje.

Prikryl przyznał, że wiedział o bardzo nieudanej serii Jagiellonii w meczach z Lechią, jeszcze zanim trafił na Podlasie. – Lechia to mocny zespół i wiedziałem, że nawet kiedy mnie tu jeszcze nie było, nie potrafiliśmy długo jej pokonać. Teraz zagraliśmy jednak bardzo dobrze, a widowisko mogło się podobać – podsumowuje.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00