AktualnościPetew: Mieliśmy dobre momenty

Petew: Mieliśmy dobre momenty

– Mieliśmy w tym meczu dobre momenty. Wiem, że dla nas to dopiero pierwsze spotkanie i zdaję sobie sprawę, że jeszcze nie było idealnie. Z niektórych momentów nie byłem zadowolony, szczególnie ze straconych dwóch goli – mówi trener Jagiellonii Iwajło Petew po pierwszym meczu kontrolnym Żółto-Czerwonych w tureckim Belek. Jaga zremisowała 3:3 z FK Ballkani.

– W moim przekonaniu trudno jest wszystko wypracować w kilka dni. Nie byłem zadowolony ze straconych dwóch goli, zachowaliśmy się w tych sytuacjach jak dzieci. Pierwsza połowa w moim przekonaniu była dużo lepsza od drugiej, zarówno jeśli chodzi o granie, jak i kreowane sytuacje. Nie byłem zadowolony z momentów, w których straciliśmy gole. Tym bardziej, że rywal nie kreował sobie sytuacji i miejsca do gry. W drugiej połowie dałem szansę młodszym zawodnikom, którzy starali się pokazać wysoką jakość piłkarską, jednak przegrywali wiele pojedynków – mówi bułgarski szkoleniowiec. 

– Bardzo dobrze rozpoczęliśmy mecz. Stwarzaliśmy sytuacje, utrzymywaliśmy się przy piłce. Otwieraliśmy sobie przestrzenie. Stwarzaliśmy okazje do zmiany strony ataku. Nie akceptuję jednak tego, w jaki sposób straciliśmy dzisiaj gole. Mam na myśli dwie bramki stracone po stałych fragmentach gry. Zostawiliśmy zawodników rywala bez krycia. Musimy pracować nad tymi aspektami. Gdybyśmy wykazali więcej koncentracji w tej części gry, byłoby 3:0 dla nas. Niestety, po prostych błędach przegrywaliśmy 1:2. Najlepszym momentem tego meczu była bramka Bartosza Bidy. Musimy dążyć do tego, by jak najczęściej powtarzać najlepsze momenty z pierwszej części gry i być dłużej przy piłce – zakończył trener Petew.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00