AktualnościZakusy na Jesusa, czyli w prasie o Jadze

Zakusy na Jesusa, czyli w prasie o Jadze

W dzisiejszej prasie pojawiają się pogłoski transferowe o możliwych przenosinach Jesusa Imaza do Arabii Saudyjskiej. O tym m.in. przeczytamy w Kurierze Porannym.

Kurier Poranny

Plotki transferowe z naszym goleadorem w roli głównej: Jesus Imaz może opuścić Jagiellonię Białystok. Hiszpański pomocnik znalazł się na celowniku jednego z arabskich klubów. Nieoficjalnie mówi się, że klub z Podlasia otrzymał już ofertę za swojego najlepszego strzelca. Patryk Klimala, Guilherme, a teraz Jesus Imaz. Czy tak wkrótce będzie wyglądać lista piłkarzy, którzy zimą odejdą z Jagiellonii Białystok? Ostatni z nich, według doniesień dziennikarza „Super Expressu” Piotra Koźmińskiego, może bowiem trafić do klubu z Arabii Saudyjskiej. Arabowie są gotowi zapłacić za Imaza milion dolarów. Bliski Wschód może być kuszącym miejscem do kontynuowania kariery dla Hiszpana. Ogromne pieniądze i brak presji może Imaza przekonać. Klub z Białegostoku oczekuje jednak lepszej oferty. 29-letni Imaz trafił do Jagiellonii z Wisły Kraków na początku ubiegłego roku. Hiszpan w tym sezonie strzelił jedenaście goli. Ponadto dołożył trzy asysty. Jego kontrakt z białostockim klubem obowiązuje do 2022 roku.

Jagiellonia wygrała walkę o talent: Jagiellonia Białystok dokonała drugiego wzmocnienia w zimowym okienku transferowym. Nowym piłkarzem Żółto-Czerwonych został 19-letni Bartłomiej Wdowik. Obrońca podpisał 3,5-letni kontrakt z białostockim klubem. Wdowik był podstawowym piłkarzem Odry Opole w rozgrywkach pierwszej ligi. W tym sezonie wystąpił w 17 meczach ligowych i jednym w Pucharze Polski. Nominalną pozycją pozycją Wdowika jest lewa obrona, jednak może on z powodzeniem grać również w innych sektorach boiska. (…) Wdowik powalczy o miejsce w składzie z Islandczykiem Bodvarem Bodvarssonem. 19-latek jest drugim zimowym transferem Jagiellonii. Wczesniej do drużyny dołączył macedoński bramkarz Dejan Iliew.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00