AktualnościTrwają zapisy do drugiej edycji Ligi Biznesu Jagiellonia!

Trwają zapisy do drugiej edycji Ligi Biznesu Jagiellonia!

Uwaga, już niebawem wracamy z rozgrywkami Ligi Biznesu Jagiellonia. Podobnie jak w poprzedniej edycji dedykujemy je firmom oraz przedsiębiorstwom. Liczymy, że sportowe emocje, podobnie jak w poprzednim turnieju, będą na najwyższym poziomie.

W pierwszej edcycji Ligi Biznesu Jagiellonia uczestniczyło 10 drużyn. Pierwszym zwycięzcą została ekipa złożona z pracowników Jagiellonii Białystok, która wyprzedziła Aptel oraz oldbojów „Jagi”. Olbrzymie sportowe emocje towarzyszyły nam do końca, a losy zwycięzcy oraz kształtu podium decydowały się do końcowego gwizdka ostatniego meczu.

Podobnie jak podczas zimowej edycji, runda wiosenna Ligi Biznesu Jagiellonia będzie odbywała się w ośrodku piłkarskim przy ulicy Elewatorskiej, w którym na codzień swoje umiejętności podnoszą starsi i młodsi zawodnicy Jagi. Uczestnicy turnieju będą korzystali z nowych szatni, mecze będą prowadzone przez profesjonalnych sędziów na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem.

Jako organizatorzy zapewniamy wodę, piłki oraz opiekę medyczną. Na koniec rundy wszyscy uczestnicy turnieju spotkają się podczas oficjalnego bankietu, który odbędzie się w jednym z białostockich klubów. Podczas kolacji udekorujemy zwycięzców w swoich kategoriach. Gośćmi specjalnymi imprezy wieńczącej rundę będą zawodnicy oraz trenerzy Jagiellonii.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej propozycji. Wejdź na naszą stronę i zgłoś swoją drużynę! Spotkajmy się już niebawem na boiskach przy Elewatorskiej! Liczba miejsc jest ograniczona, do maksymalnie 16 zespołów. Koszt wpisu jednej drużyny wynosi 3000 złotych netto. W jednym zespole może być zgłoszonych maksymalnie 22 osoby. Każdy mecz będzie trwał 2×20 minut. Pierwsze spotkania drugiej edycji zostaną rozegrane po ustabilizowaniu sytuacji związanej z wirusem CONV-19.

Liga Biznesu Jagiellonia jest pionierskim projektem w Północno-Wschodniej Polsce. To pierwsza liga piłkarska w naszym rejonie dedykowana firmom oraz przedsiębiorstwom nie tylko z Białegostoku, ale także całego Podlasia. Do udziału zapraszamy wszystkie firmy – duże i małe, korporacje, a także przedstawicieli rodzinnego biznesu. Wszystkich nas łączy jeden cel – jest nim sport oraz dobra zabawa. Jeżeli zatem szukasz dobrego sposobu na integrację ze współpracownikami, aktywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę w gronie znajomych, to propozycja przygotowana przez Ligę Biznesu Jagiellonia wydaje się być bardzo atrakcyjna.

A tak bawiliśmy się podczas pierwszej edycji Ligi Biznesu Jagiellonia! Warto skorzystać z naszej propozycji!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00