#WspieramJagę

Jagiellonia Białystok jest klubem, który dla wielu mieszkańców Podlasia, ale nie tylko, jest czymś więcej, niż po prostu weekendową rozrywką. Jaga to sposób na spędzanie wolnego czasu. Jaga to możliwość oderwania się od codzienności. Jaga, to wreszcie idea łącząca nas wszystkich, niezależnie od wieku, poglądów, płci czy pochodzenia. Każdy z nas wierzy w ten Klub i życzy mu jak najlepiej.

Jednakże łatwo jest współdzielić sukcesy, a o wiele trudniej jest pozostawać wiernym w trakcie gorszego okresu, a niestety takiemu będziemy musieli stawić czoła. Dzieje się tak z przyczyn zewnętrznych, niezależnych od nas, co powoduje jeszcze większy żal. Obecną sytuację można przetrwać tylko razem, ramię w ramię, wspierając się. Dlatego apelujemy o zrozumienie i wspólny front walki o Jagę.

W związku z okolicznościami i podjętymi działaniami prewencyjnymi, mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa nadchodzące mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy rozgrywane będą bez udziału publiczności.

Przedstawiciele środowiska kibiców i Klub wychodzą z inicjatywą sprzedaży wirtualnych biletów. Rozwiązanie to ma na celu wspomóc Jagę w tej trudnej dla nas wszystkich chwili, w której pozbawiona jest bardzo istotnych dla jej funkcjonowania wpływów z organizacji dnia meczowego.

Wirtualne bilety w trosce o zdrowie nas wszystkich dystrybuowane będą jedynie za pośrednictwem serwisu www.jagiellonia.kupbilety.pl.

Poniżej prezentujemy różne możliwości i wiążące się z nimi korzyści dla kibiców:

– 100 złotych – jak stulecie Jagiellonii Białystok – co przełoży się także na dopisanie 140 punktów do programu Jaga Benefit oraz 20% zniżki na zakupy w Jaga Fan Shopie do wykorzystania do końca sezonu,

– 42 złote – jak 42. Pułk Piechoty – pułap gwarantuje 82 punkty w programie Jaga Benefit, jak również 10% zniżki na zakupy w Jaga Fan Shopie do wykorzystania do końca sezonu,

– 19,20 złotych – jak rok założenia Jagiellonii Białystok, 19 punktów w Jaga Benefit,

– 12 złotych – jak 12 zawodnik, 12 punktów w Jaga Benefit,

– 5 złotych – jak liczba największych sukcesów w historii Klubu (medale mistrzostw Polski oraz Puchar I Superpuchar Polski), 5 punktów Jaga Benefit.

Każda Twoja wpłata stanowi formę darowizny i ma na celu wsparcie Jagiellonii Białystok.

Swoje wsparcie Klubowi okazać mogą nie tylko osoby dokonujące zakupu pojedynczych biletów, ale także posiadacze karnetów.

W tym miejscu chcielibyśmy skierować specjalną wiadomość do wszystkich posiadaczy karnetów. Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy. W tym niezmiernie trudnym dla nas okresie okazaliście i wciąż okazujecie, ogrom wsparcia i zrozumienia, a także troskę i serdeczność o losy klubu, który z przyczyn niezależnych znalazł się w niekorzystnym położeniu. Wszystkim Wam, którzy dzwonicie, piszecie i osobiście nas informujecie o tym, że nawet przez sekundę nie przemknęło Wam przez myśl by zwracać karnety, czy prosić o rekompensatę, a przez to pozostawić swój Klub – dziękujemy! Niezależnie od okoliczności, jesteście największą nagrodą, która mogła nas spotkań.

Drodzy Kibice, Wasze zdrowie ma dla nas nadrzędne znaczenie, dlatego w tym trudnym dla nas wszystkich momencie zwracamy się do Was z ogromną prośbą o to, żebyście w tym czasie zwracali szczególna uwagę na siebie oraz swoich bliskich. Poniżej zamieszczamy podstawowe instrukcje tego jakie działania profilaktyczne podejmować w walce o zachowanie zdrowia i uniknięcie zakażenia koronawirusem.

1) Zachować bezpieczną odległość od rozmówcy (1-1,5 m);

2) Promować regularne i dokładne mycie rąk przez pracowników, kontrahentów i klientów: wodą z mydłem lub zdezynfekować je środkiem na bazie alkoholu;

3) Nie dotykać dłońmi okolic twarzy zwłaszcza ust, nosa i oczu;

4) Zapewnić, aby miejsca pracy były czyste i higieniczne.

Dołączamy także wytyczne Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00