ZOSTAŃ Z NAMI!

Tęsknimy za wspólnie spędzonym czasem. Za Waszym dopingiem podczas meczów. Wkrótce wrócimy na boisko, ale nasza rozłąka może jeszcze trochę potrwać.
Dlatego prosimy – zostań z nami. Wspieraj nas. Jesteś nam potrzebny.Wkrótce wszyscy wrócimy silniejsi. Obecna sytuacja jest jedynie przejściowa. Dziękujemy, że jesteś.

Działania naszego klubu zawsze koncentrują się na kibicach. To dla Was każdego dnia staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Dzięki Wam możemy funkcjonować. To Wy sprawiacie, że nasze wysiłki mają sens.

Rodzina, przyjaźń, współpraca czy bezinteresowna pomoc są dla nas wartościami nadrzędnymi. Wielokrotnie udowadnialiśmy, że wspólnie możemy stawić czoła przeciwnościom i niedogodnościom. Potwierdzenia tych słów nie trzeba długo szukać. Jagiellończycy ruszyli z pomocą przedstawicielom służby zdrowia, walczącym z koronawirusem, czy strażakom, którzy gasili pożar Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jagiellońska rodzina wielokrotnie udowadniała, że potrafi się zjednoczyć w obliczu trudności. Teraz nie może być inaczej.

Przetrwamy ten trudny czas, ale musimy zewrzeć nasze szyki. I choć nie możemy się spotykać jak zawsze, to musimy być bliżej siebie, niż zwykle. Od naszych wspólnych wysiłków zależy, w jakiej formie Klub wróci do normalnego funkcjonowania, gdy zakończy się pandemia. Podstawową kwestią jest pozostanie z Jagiellonią w momencie kryzysu, a zrobić to można na kilka sposobów. Poniższe propozycje kierujemy do posiadaczy karnetów, którzy przed każdą rundą obdarzają nas swoim zaufaniem i zasilają klubową kasę dokonując zakupu abonamentów.

Informacje

Zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Czy muszę złożyć deklarację ?

Z przykrością informujemy, że niezłożenie deklaracji do dnia oficjalnego zakończenia rozgrywek doprowadzi do rozwiązania umów, które będzie pozostawało w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19.

Do kiedy mogę złożyć deklarację?

Deklarację możecie składać do końca sezonu 2019/2020. Prosimy o złożenie deklaracji w terminie.

Gdy minie termin złożenia deklaracji…

Jeśli deklaracje złożycie dopiero po zakończeniu sezonu, możecie być pewni, że wybierając jeden z proponowanych przez nas wariantów, uwzględnimy Wasz wybór.

Co z karnetami dziecięcymi ?

W przypadku karnetów dziecięcych (poniżej 16. roku życia) deklarację dotyczącą przeznaczenia środków wypełnia rodzic lub opiekun prawny.

Jaka wartość przysługuje każdemu karnetowiczowi ?

Wartość niewykorzystanej kwoty należy policzyć w następujący sposób: Cenę zakupionego karnetu należy podzielić przez osiem (liczba meczów objęta karnetem), a uzyskany wynik pomnożyć przez pięć (liczba meczów bez publiczności).

Jak mogę wykorzystać swoje środki z karnetu ?

Plan powrotu PKO BP Ekstraklasy obecnie zakłada rozgrywanie meczów bez udziału publiczności, z zachowaniem szczególnej ostrożności.
W tej chwili trudno nam określić czy w tym sezonie powrócicie na trybuny. Oznacza to, że być może nie będziecie mogli wykorzystać do końca swoich karnetów.
W związku z tym, przygotowaliśmy cztery warianty rozwiązań dla aktualnych posiadaczy karnetów:

Wsparcie Akademii Piłkarskiej Jagiellonia Białystok

wkład w rozwój żółto-czerwonych talentów

Voucher do e-sklepu

niewykorzystana kwota, powiększona o 19,2%, przeznaczona na zakupy w sklep.jagiellonia.pl

Następny karnet taniej

cena kolejnego karnetu obniżona o 62,5%

Zwrot niewykorzystanej kwoty

do 180 dni od momentu zgłoszenia roszczenia

Wparcie Akademii Piłkarskiej

Możecie zdecydować, aby niewykorzystana kwota wsparła konto Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. Za ten gest nagrodzeni zostaniecie specjalnym certyfikatem Przyjaciela Jagiellońskiej Kuźni Talentów.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00