AktualnościLeroy Merlin również wspomaga strażaków!

Leroy Merlin również wspomaga strażaków!

Nie tylko Jagiellonia, ale również nasi Partnerzy wspierają jednostki straży pożarnej walczące z pożarem na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. W sobotę (25.04) sklepy Leroy Merlin (oddziały w Białymstoku) przekazały Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach piły spalinowe, olej do pilarek, rękawice ochronne, gogle, lampy oświetleniowe na stojakach i łopaty. Nasz sponsor wykazał się piękną postawą, za co serdecznie gratulujemy.

Przypomnijmy, że od kilku dni największy rezerwat przyrody w Polsce jest trawiony ogniem. Walka z żywiołem wciąż trwa, dlatego każde wsparcie pracującym na miejscu strażakom jest nieocenione. W piątek (24.04) Jagiellonia Białystok w godz. 8.00-12.00 pod siedzibą Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zorganizowała zbiórkę niezbędnych produktów, które w założeniu mają poprawić komfort pracy strażaków na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Środki zebrane we współpracy z naszymi Kibicami przekazaliśmy jednostkom straży pożarnej w Goniądzu i Mońkach. Wszystkie rzeczy trafią tam, gdzie są najbardziej potrzebne, a więc na linię frontu walki z pożarem trawiącym od kilku dni Biebrzański Park Narodowy. Oczywiście taka akcja nie byłaby możliwa gdyby nie Wy i Wasze zaangażowanie w ratunek tym niezwykłym terenom. Po raz kolejny pokazaliście, że mamy najlepszych Kibiców na świecie! Dziękujemy m.in. Podlaskiemu ZPN, firmom EDEN Hurtowni Motoryzacyjnej, KOMA Białystok, Adampol SA, Dares, Eurocash Porosły, DEF, Aptece w Kleosinie, Aptece pod Lwem, Sebastianowi Zaczeniukowi, Agacie Kulig oraz wszystkim zaangażowanym w niesienie pomocy strażakom w tym trudnym czasie.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00