AktualnościBartek Bida w ćwierćfinale CANAL+ Ekstraklasa Cup!

Bartek Bida w ćwierćfinale CANAL+ Ekstraklasa Cup!

Zakończyły się zmagania w grupie A turnieju esportowego z udziałem zawodników PKO Ekstraklasy w grę FIFA20. Miło nam poinformować, że awans do ćwierćfinału CANAL+ Ekstraklasa Cup wywalczył nasz reprezentant – Bartosz Bida.

Napastnik Jagiellonii w fazie grupowej rywalizował z trzema konkurentami – Maciejem Rosołkiem (Legia Warszawa), Dominikiem Budzyńskim (ŁKS Łódź) i Danielem Ściślakiem (Górnik Zabrze). Na początek Bartek zmierzył się z tym ostatnim, którego po bardzo zaciętej rywalizacji online ograł 4:3. Dzień później, w piątek (24.04) „Biddka” musiał uznać wyższość świetnie dysponowanego Rosołka, przegrywając 0:4. Aby uzyskać awans do ćwierćfinału, nasz zawodnik nie mógł pozwolić sobie na porażki dwóch ostatnich starciach grupowych przeciwko Budzyńskiemu i ponownie Rosołkowi. Ostatecznie pojedynek z graczem ŁKS zakończył się wygraną Bartka 2:0 i ten rezultat zagwarantował Jagiellończykowi miejsce w fazie pucharowej! Ostatni mecz z Rosołkiem decydował już wyłącznie o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie A. W tym starciu ponownie górą był legionista, który zwyciężył 3:1. Poniżej prezentujemy skróty wszystkich dotychczasowych  meczów Bidy.

Górnik Zabrze (Daniel Ściślak) – Jagiellonia (Bartek Bida) 3:4

Podsumowanie wczorajszego występu Bartka pic.twitter.com/qhyj2PrRx0— Jagiellonia (@Jagiellonia1920) April 24, 2020

Legia Warszawa (Maciej Rosołek) – Jagiellonia Białystok 4:0

Cóż, tym razem Bartek Bida musiał uznać wyższość bardzo silnego rywala. Wciąż jednak awans do fazy pucharowej CANAL+ Ekstraklasa Cup jest bardzo realny.

Oby dziś w starciu z Dominikiem Budzyńskim (ŁKS) „Biddka” zrobił swoje. Transmisja od 21.00 w @CANALPLUS_SPORT pic.twitter.com/atijc4RwMI— Jagiellonia (@Jagiellonia1920) April 25, 2020

Skróty dwóch ostatnich meczów. ŁKS Łódź (Dominik Budzyński) – Jagiellonia 0:2 i Legia Warszawa (Rosołek) – Jagiellonia 3:1.

Skrót dwóch wczorajszych meczów Bartka Nasz zawodnik dzięki wygranej z Dominikiem Budzyńskim (ŁKS) znalazł się w ćwierćfinale CANAL+Ekstraklasa Cup! W starciu o pierwsze miejsce w grupie A ponownie uległ Maciejowi Rosołkowi (Legia). pic.twitter.com/EXqNUGD3pz— Jagiellonia (@Jagiellonia1920) April 26, 2020

Serdecznie gratulujemy i wierzymy, że Bartek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w CANAL + Ekstraklasa Cup. O dalszych rozstrzygnięciach będziemy Was na bieżąco informować na klubowym Facebooku i Twitterze. Bądźcie czujni!
CANAL+ SPORT fazę grupową transmituje od 23 kwietnia do 17 maja. Cztery dni później – również w systemie od czwartku do soboty z magazynem w niedzielę (21-24 maja) – rozpocznie się faza pucharowa turnieju. Wtedy ponownie do akcji wkroczy nasz Bartek Bida!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00