AktualnościKibicowska ’11 stulecia’ Jagiellonii – informacje przed głosowaniem

Kibicowska ’11 stulecia’ Jagiellonii – informacje przed głosowaniem

W czwartek, 30 kwietnia, o godzinie 19:20 rozpocznie się decydujące głosowanie, które wyłoni kibicowską „11 stulecia” Jagiellonii Białystok. Poniżej prezentujemy garść przydatnych informacji, dotyczących samego głosowania.

Jak już podaliśmy na naszej stronie internetowej, do finałowego etapu dostało się 44 zawodników oraz czterech trenerów. Każdy głosujący będzie musiał skompletować własną „jedenastkę” oraz dopasować do niej szkoleniowca.

Kapituła dokonująca wstępnej selekcji uznała, że kibicowska „11 stulecia” Jagiellonii zagra w ustawieniu 1-4-4-2. Zgodnie z tą taktyką każdy z Was będzie mógł wskazać jednego bramkarza, jednego prawego i lewego obrońcę, dwóch środkowych defensorów, dwóch środkowych pomocników, po jednym prawo oraz lewoskrzydłowym, dwóch napastników, a także jednego trenera.

Głosowanie zostanie przeprowadzone na platformie „Formularze Google”. Każdy, kto będzie chciał oddać głos musi posiadać konto np. na poczcie Gmail lub na Youtube. Jedno konto może zagłosować tylko raz.

Jak już informowaliśmy głosowanie będzie odbywało się przez dwa miesiące, od 30 kwietnia, do 30 czerwca włącznie. W dniu 1 lipca o godzinie 19:20 oficjalnie ogłosimy kształt kibicowskiej „11 stulecia” Jagiellonii. To nie koniec atrakcji. Codziennie na naszej stronie, przez cały czas głosowania, swoje jedenastki będą prezentowali dziennikarze, kibice oraz osoby związane z Jagiellonią. Liczymy również na wasze głosy oraz możliwie najwyższą frekwencję.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00