AktualnościWyścig z czasem, czyli w prasie o Jadze

Wyścig z czasem, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie znajdujemy kilka informacji przed meczem z Wisłą. Najważniejszą wydaje się być stan zdrowia Bogdana Tiru.

Przegląd Sportowy
Czy Tiru zagra przeciwko Wiśle? – Rumuński obrońca już w końcówce pierwszej połowy zszedł z boiska ze złamanym, i to w trzech miejscach, nosem. Okoliczności, w których doszło do przykrego zdarzenia, nie były jasne. Jagiellończyk upierał się, że został uderzony przez krakowskiego rywala, ale sędzia Paweł Gil uznał, że Tiru sam nadział się na łokieć przeciwnika. Pocieszające, że występ środkowego defensora Jagi w nadchodzącym, sobotnim spotkaniu przeciwko Wiśle Płock nie jest wykluczony. Ale pod warunkiem, że zniknie opuchlizna. Bo dopiero wtedy będzie można dopasować maskę. Wyścig z czasem trwa. (…) W najbliższym spotkaniu, przeciwko Nafciarzom z Płocka, ze względu na nadmiar kartek nie zagra kapitan Taras Romanczuk. – To taki etap sezonu, że co chwila ktoś będzie wypadać ze składu. Nad moją głową też wisi topór, bo mam siedem upomnień. Nie sądzę, żebym do końca sezonu zdołał uniknąć ósmego, ale postaram się… – dodał z uśmiechem chorwacki obrońca.

Kurier Poranny
Kibice chcą odprowadzić piłkarzy na stadion. – Jagiellonia Białystok w najbliższą sobotę rozegra pierwszy mecz na własnym boisku po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W związku z niedopuszczaniem kibiców na stadiony, ci próbują wspierać drużynę na różne sposoby. Kibice Jagiellonii pójdą śladem fanów m.in. Pogoni Szczecin i wykażą się inicjatywą przed spotkaniem z Wisłą Płock.

Niedługo kibice wrócą na trybuny – Już 19 czerwca na meczach ekstraklasy będą mogli pojawić się kibice. Na razie będą mogli zapełnić 25 procent miejsc na stadionie. Czy kibice, którzy wykupili karnety będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze? Klub Jagiellonia Białystok wydał komunikat.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00