AktualnościPrzed meczem najlepszych, czyli w prasie o Jadze

Przed meczem najlepszych, czyli w prasie o Jadze

Wtorkowa prasa jest bogata w treści dotyczące Jagiellonii. Wiodącym tematem jest zbliżający się mecz z Legią Warszawa. Ponadto pojawiają się kolejne plotki transferowe.

Gazeta Wyborcza
Starcie najlepszych. – Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa w ostatnich kolejkach punktują najlepiej w ekstraklasie. W środę (godz. 20.30) dojdzie do konfrontacji tych drużyn na stadionie w Białymstoku. Porażka 0:3 w Krakowie z Wisłą, bezbramkowy remis na własnym stadionie z przeciętnie spisującą się wówczas Koroną Kielce i przegrana 0:4 w Warszawie z Legią – tak pracę w Jagiellonii rozpoczął Iwajło Petew. – Problem jest w naszych głowach. To kwestia mentalności. Jeżeli brakuje pewności siebie, to jakość drużyny spada o 30-40 procent – mówił Bułgar po porażce w stolicy. – To jest ostatni dzwonek na to, żeby się obudzić – stwierdzał z kolei Ariel Borysiuk, który w pojedynku z Legią debiutował w barwach Jagiellonii.

Wójcicki z wyróżnieniem. – Jakub Wójcicki z Jagiellonii Białystok został wybrany do najlepszej jedenastki 31. kolejki ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu grupy mistrzowskiej ekstraklasy Jagiellonia zmierzyła się na wyjeździe z Cracovią. Białostoczanie wygrali 2:1. Być może pojedynek zakończyłby się innym wynikiem, gdyby zawodnicy z Krakowa byli skuteczniejsi. Podopieczni trenera Michała Probierza nie wykorzystali kilku naprawdę dobrych okazji do zdobycia gola. – Zdobyte punkty cieszą, ale przed nami na pewno jest jeszcze dużo pracy, bo nasz styl nie porywa. Zarówno trener, jak i my, zawodnicy, oczekujemy innego grania – przyznał po spotkaniu Jakub Wójcicki.

Jaga walczy o Ligę Europy. – Piłkarze Jagiellonii Białystok zdobyli trzy punkty w pierwszym spotkaniu grupy mistrzowskiej ekstraklasy. Podopieczni trenera Iwajła Petewa cały czas są w grze o europejskie puchary. Po rundzie zasadniczej ekstraklasy białostoczanie plasowali się na siódmej pozycji w tabeli. W pierwszym pojedynku w grupie mistrzowskiej zmierzyli się na wyjeździe z piątą Cracovią. Jagiellonia wygrała 2:1. Trzeba jednak też dodać, że rywale nie wykorzystali wielu świetnych okazji do zdobycia goli. – Przynajmniej na punkt zasłużyliśmy, ale piłka nożna po raz kolejny udowadnia, że trzeba zdobywać bramki, jeśli myśli się o korzystnym rezultacie – mówił po spotkaniu Michał Probierz, trener Cracovii.

Przegląd Sportowy
Steinbors zasili Jagę? – 34–latek już dziś może przebierać w ofertach, które przedstawia mu jego menedżer. Chętnych klubów z ekstraklasy jest wiele. Wśród nich Jagiellonia Białystok. Na dziś bramkarzem Jagi numer 1. jest wypożyczony z londyńskiego Arsenalu – Dejan Iliev. Jednak Macedończyk, sprowadzony zimą, co rusz leczy kontuzje, a lada moment kończy mu się termin wypożyczenia.

Kurier Poranny
Bilety dostępne stacjonarnie. – Od poniedziałku rozpoczęła się stacjonarna sprzedaż biletów na mecz Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie już w środę, 24 czerwca o godz. 20.30. Od poniedziałku ruszyła sprzedaż stacjonarna biletów na mecze grupy mistrzowskiej PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa (środa 24.06).

Steinbors zagra w Jagiellonii? – Sytuacja Arki Gdynia w tabeli PKO Ekstraklasa jaka jest każdy widzi. Gdynianie są w strefie mocno zagrożonej spadkiem. A jeżeli taki nastąpi to warto przyjrzeć się piłkarzom, których można przekonać do gry w swoim klubie. Jednym z takich „łakomych kąsków” jest właśnie 34-letni bramkarz Arki Pavels Steinbors.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00