AktualnościDwa remisy i porażka, czyli bilans wypożyczonych

Dwa remisy i porażka, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. Jagiellończycy czasowo przebywający w innych drużynach prawie w komplecie pojawili się na boiskach w barwach swoich zespołów.

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski rozegrał całe spotkanie w barwach zespołu z Goricy, w którym rywalem „Byków” był Slaven Belupo. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. To starcie było rozgrywane w ramach ostatniej, 36. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Zespół, do którego wypożyczony był serbski napastnik Jagi, finiszował na 6. pozycji w tabeli, z dorobkiem 49 punktów.

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili spędził na boisku pełne 90 minut w starciu z Dinamem Batumi, rozgrywanym w ramach 7. kolejki gruzińskiej ekstraklasy. Bramkarz wypożyczony z Jagiellonii puścił jednego gola, w 15. minucie. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Wigry Suwałki

Michał Ozga, Paweł Gierach i Szymon Łapiński znaleźli się w wyjściowym składzie Wigier na domowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Pierwsi dwaj rozegrali po 90 minut, natomiast „Łapa” został zmieniony w 66. minucie. W kadrze suwalczan na to spotkanie znalazł się również Mikołaj Wasilewski, który jednak całe starcie obejrzał z ławki rezerwowych. Wigry przegrały ten mecz 0:2. To spotkanie było rozgrywane w ramach 34. serii gier, ostatniej w sezonie 2019/2020 I ligi. Na koniec zmagań zespół Wigier zajął ostatnie, 20. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów, co skutkuje relegacją do II ligi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00