AktualnościOliwier Wojciechowski podpisał kontrakt z Jagiellonią!

Oliwier Wojciechowski podpisał kontrakt z Jagiellonią!

Miło nam poinformować, że Oliwier Wojciechowski podpisał umowę z Jagiellonią Białystok. Wychowanek naszej Akademii związał się z Jagą trzyletnim kontraktem. W sezonie 2020/21 15-letni pomocnik będzie występował w drużynie rezerw.

– Jestem bardzo zadowolony, ponieważ Jagiellonia miała pierwszeństwo. Cieszę się, że będę występował w „Żółto-Czerwonym” trykocie przez kolejne trzy lata – podkreśla młody zawodnik. Wojciechowskiego już od sierpnia będzie można oglądać w meczach drużyny rezerw. – Zależało mi na grze na możliwie najwyższym poziomie. Zdaję sobie sprawę, że dużo mogę zyskać dzięki rywalizacji z tak uznanymi markami jak Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, rezerwy Legii, Pelikan Łowicz, czy Sokół Aleksandrów Łódzki – podkreśla Oliwier.

Wojciechowski ma także bardzo precyzyjnie nakreślony plan na przyszłość. – Zależy mi na szybkim awansie do pierwszej drużyny. Chciałbym w ciągu dwóch lat zadebiutować w Ekstraklasie i możliwie najszybciej wywalczyć miejsce w składzie – zaznacza w rozmowie z jagiellonia.pl.

Oliwier Wojciechowski występował w drużynie z rocznika 2004, prowadzonego przez trenerów Tomasza Bernatowicza, Adriana Citkę i Gabriela Iwacewicza. W zakończonym sezonie wyróżniał się w CLJ U-15, w drużynie prowadzonej przez Hermesa i Łukasza Tupalskiego. Wojciechowski był również powoływany do reprezentacji Polski U-15. Oliwier, gratulujemy decyzji. Ściskamy kciuki za twój dalszy rozwój.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00