AktualnościZając: Chcemy być lepsi z każdym dniem

Zając: Chcemy być lepsi z każdym dniem

– Skupiamy się na pracy, mamy swój plan. Za nami pierwszy trening, po którym usiądziemy, dokonamy analizy i rozpoczniemy przygotowania do kolejnych ćwiczeń – powiedział po pierwszym treningu na obozie w Uniejowie Bogdan Zając, szkoleniowiec Jagiellonii Białystok.

– W rozwoju zawodnika, czy to młodego czy doświadczonego, każda rozmowa do czegoś doprowadza. Każdy chce się rozwijać, iść do przodu. Jako trener mam swoje spostrzeżenia, uwagi, którymi dziele się z piłkarzami. Jestem od tego, żeby ich rozwój kontrolować i koordynować, ale jestem również od tego, żeby od moich zawodników wymagać. Zwracam im uwagę na pewne aspekty, przygotowuje do tego, co mamy robić. Chcę, że zawodnicy widzieli i czuli, że zależy nam na rozwoju każdego z nich. Ten progres będzie powodował to, że do przodu będzie szedł cały zespół. Na tym polega praca szkoleniowca. Chcemy być lepsi z każdym dniem – mówił trener Zając

Podczas ostatniego dnia zgrupowania „Żółto-Czerwoni” mieli rozegrać sparing z Wisłą Płock. Do tego meczu jednak nie dojdzie, bowiem płocczanie odwołali swój obóz przygotowawczy, ze względu na wykrycie koronawirusa u jednego z zawodników. – Musimy sobie radzić z każdą sytuacją, wychodzić z nich. Kierownik drużyny już szuka innego sparingpartnera. Miejmy nadzieję, że uda się znaleźć zastępstwo, ale jeżeli nie, to poradzimy sobie inaczej. Podchodzimy do tej sytuacji spokojnie – zakończył opiekun Jagiellończyków.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00