AktualnościBodvarsson: Zawiodła skuteczność

Bodvarsson: Zawiodła skuteczność

– Zespół z Bielska-Białej zaprezentował dzisiaj bardzo efektywną obronę i dobre kontrataki, ale mimo to nie mogę zrozumieć dlaczego do przerwy przegrywaliśmy – powiedział po zremisowanym 2:2 meczu z Podbeskidzie Bielsko-Biała zawodnik Jagiellonii Białystok, Bodvar Bodvarsson.

– Piłka nożna to z natury dziwna gra. Ten mecz przypominiał mi spotkanie na arenie międzynarodowej, w którym uczestniczyłem jako zawodnik klubu z Islandii. Wtedy to my byliśmy Podbeskidziem i wygraliśmy. Zespół z Bielska-Białej zaprezentował dzisiaj bardzo efektywną obronę i dobre kontrataki, ale mimo to nie mogę zrozumieć dlaczego do przerwy przegrywaliśmy. Nie za bardzo wiem co stało się przy pierwszej bramce dla rywali. Przy drugim trafieniu gości straciłem głowę przy rzucie rożnym. Takie gole w meczu, kiedy mierzysz się z drużyną, która okopuje się bardzo głęboko w defensywie są bardzo frustrujące. Ponadto trudny do przełknięcia jest fakt, że nie mogliśmy się skutecznie przeciwstawić – mówił nasz boczny obrońca.

– Kiedy wyrównaliśmy wynik myślałem, że szybko strzelimy trzeciego gola i zamkniemy ten mecz. Mieliśmy dobry moment, ale krótko po drugiej bramce straciliśmy na sile rażenia. Zaczęliśmy grać wolno i przewidywalnie. Wciąż udawało nam się tworzyć okazje bramkowe, ale nie byliśmy w stanie ich sfinalizować. Zawiodła skuteczność, ale patrząc na to jak zagraliśmy, zwłaszcza tuż po przerwie, uważam, że możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość – zakończył reprezentant Islandii.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00