AktualnościCzekając na powrót, czyli w prasie o Jadze

Czekając na powrót, czyli w prasie o Jadze

Głównym tematem we wtorkowej prasie jest potencjalny powrót Fedora Cernycha do Jagiellonii. Litwin jest wolnym zawodnikiem i może wrócić do Białegostoku.

Przegląd Sportowy
Fedor wróci do Jagi? – Szykuje się kolejny duży powrót do PKO Ekstraklasy. Fedor Černych może zostać nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok, w której występował w latach 2015-18. Obecnie znajduje się bez klubu po wygaśnięciu umowy z Dynamem Moskwa. (…) Fedor Cernych, ofensywny zawodnik o krok od Jagiellonii i najpewniej na dniach podpisze umowę z Jagą. – Ta saga trwa już tyle, miała tyle zwrotów, że strach cokolwiek powiedzieć, ale rzeczywiście – tak blisko powrotu Fiedzi jeszcze nie było – usłyszeliśmy z wiarygodnego źródła.

Piłka Nożna
Bogdan Zając o pierwszych tygodniach pracy w Jagiellonii. – Nie mam z tym problemów. Ludzie chcą wiedzieć, jak trener widzi mecz i jakie ma przemyślenia po ostatnim gwizdku. Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do normalnych konferencji, kiedy będziemy mogli porozmawiać z dziennikarzami merytorycznie. (…) Może będzie taka potrzeba, aby niektórym obrazowo odpowiedzieć na pewne pytania, które są dla mnie niekiedy szokujące. Ja też już spotkałem się z kilkoma niecodziennymi pytaniami po meczu mojego zespołu. Nie będę cytował z głowy, bo nie chcę nic przekręcić, ale bez problemu można to sprawdzić i samemu ocenić. (…) Kiedy podpisałem kontrakt z klubem, transfery były już dopięte, ale żaden z tych zawodników nie jest dla mnie anonimowy. Współpracowałem z Pavelsem Steinborsem, Błażejem Augustynem i Szymonem Sobczakiem, wszyscy mają odpowiednią jakość, aby stanowić dla nas wzmocnienie. Znamy się bardzo dobrze, więc wszyscy mieliśmy łatwiejsze wejście do szatni. (…) Mój poprzednik wykonał kawał dobrej roboty, ale wszystko weryfikuje wynik końcowy. To, co się wydarzyło w Jagiellonii nie zadowalało nikogo w klubie, trenera z pewnością też. Władze podjęły taką decyzję, aby zakończyć współpracę i trzeba to uszanować.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00