AktualnościSpekulacje i ’11’, czyli w prasie o Jadze

Spekulacje i ’11’, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasówce media informują o obecności Pawła Olszewskiego do ’11’ kolejki. Ponadto pojawia się kolejna garść spekulacji transferowych.

Przegląd Sportowy
Fedor coraz bliżej Jagi. – Niekończąca się opowieść. W roli głównej Fedor Cernych i Jagiellonia. Piłkarz we wtorkowy wieczór zjawił się w Białymstoku, choć wciąż kuszą go kluby tureckiej Superligi – Ankaragucu i Erzurumspor. (…) Na początku minionego weekendu trener Bogdan Zając zdradził, że rozmowy trwają. A poczta pantoflowa precyzowała, że do poniedziałku ma być wóz albo przewóz. No i w tym dniu, z okolic klubu wypłynęła wiadomość, że „tak blisko powrotu Fiedzi jeszcze nie było”. A że udało nam się zdobyć potwierdzenie tych słów z drugiej strony, wypadało czekać na oficjałkę.

Kurier Poranny
Olszewski wyróżniony po kolejce. – W oficjalnej jedenastce 3. kolejki PKO Ekstraklasy znalazł się orońca Jagiellonii – Paweł Olszewski. W zremisowanym 2:2 meczu z Podbeskidziem Bielsko Biała 21-letni Olszewski zaliczył asystę przy golu Jesusa Imaza, a ponadto miał jeszcze wiele udanych zagrań w defensywie jak i w ataku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00