AktualnościOlszewski: Czeka nas trudny mecz

Olszewski: Czeka nas trudny mecz

– Czeka nas bardzo trudny mecz z silnym rywalem, który udowodnił w poprzednich sezonach, że jego sukcesy nie były dziełem przypadku – mówił na konferencji prasowej przed poniedziałkowym, wyjazdowym meczem 4. kolejki PKO Ekstraklasy z Piastem Gliwice prawy obrońca Jagi Paweł Olszewski.

Ostatnimi czasy „Olszi” sprawia dobre wrażenie na boiskach PKO Ekstraklasy. Coraz częściej dostaje szansę występów od pierwszych minut, a w poprzednim meczu zaliczył nawet asystę w zremisowanym 2:2 starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dzięki temu oficjalny portal Ekstraklasy SA nominował Pawła do jedenastki 3. kolejki.

– Już na pierwszoligowych boiskach trochę pograłem i zebrałem cenne doświadczenie i myślę, że to będzie procentować. Stać mnie na dużo, chcę się rozwijać i dalej pod względem piłkarskim iść do przodu. Wierzę, że jak piłkarsko będę dobrze się prezentował, to wszystko będzie zmierzało w dobrym kierunku – mówił na koferencji Olszewski.

W niedawnej rozmowie z jagiellonia.pl Paweł wspomniał, że jeszcze ma wiele elementów do poprawy. Które miał na myśli? – Muszę pracować w zasadzie nad wszystkim. Wiem, że jestem jeszcze młody i mam sporo do poprawy. Na przykład dośrodkowania, operowanie słabszą nogą czy gra defensywie. W akżdym aspekcie znajdzie się element do poprawy. Zawsze takie się znajdą. Wiem, że jeszcze czeka mnie sporo pracy, żeby doprowadzić je do perfekcji.

– Trudno powiedzieć, dlaczego rywale grają w kratkę. W ekstraklasie jeszcze nie strzelili gola, ale w ostatnim meczu Ligi Europy potrafili jednak zdobyć trzy bramki. Może jest to kwestia słabszej formy i złego podejścia do meczów ligowych, ale to dopiero początek sezonu, więc nie możemy tym się sugerować. To dobra drużyna i silny przeciwnik. Czeka nas bardzo trudny mecz z silnym rywalem, który udowodnił w poprzednich sezonach, że jego sukcesy nie były dziełem przypadku. Wyniki podkreślają, że jest to bardzo dobry zespół – zakończył Olszewski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00