AktualnościImaz: Mam nadzieję na więcej goli

Imaz: Mam nadzieję na więcej goli

– Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego zwycięstwa – powiedział po wygranym 1:0 meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy autor bramki, która dała nam trzy punkty, Jesus Imaz.

– Nie mam zbyt wielu dobrych wspomnień związanych z meczami w Gliwicach. Podczas naszych ostatnich spotkań rozgrywanych na tym stadionie przegrywaliśmy, a ja w jednym z nich zmarnowałem ważny dla nas rzut karny. To powoduje, że jestem tym bardziej szczęśliwy z dzisiejszego trafienia i trzech punktów. To prawda, moja żona jest w ciąży. Uważam, że ta bramka to całkiem niezły prezent dla mojego dziecka. Mam nadzieję na jeszcze więcej goli, które będę mógł mu zadedykować. Faktycznie zajmuję obecnie drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Jagiellonii na poziomie Ekstraklasy. Przede mną jeszcze jeden krok, żeby móc być samotnym liderem – mówił nasz zawodnik.

Hiszpan jest w ostatnim czasie w doskonałej formie. Jego bramki dały Jadze kilka punktów w niedawnych spotkaniach, w tym oczywiście w starciu z Piastem. – Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Uwielbiam strzelać gole, zwłaszcza kiedy wygrywamy. Jeśli przegrywamy mecz np. 1:5 i zanotuję trafienie, nie daje mi ono radości. Lubię uczucie, kiedy moja bramka daje nam wygraną. Za mną złe miesiące. Nie byłem szczęśliwy, a teraz to uczucie powróciło. Cieszę się z treningów, z czasu spędzanego z kolegami z drużyny. Tylko na to zwracałem uwagę na boisku.

– Teraz naszym celem jest zwycięstwo przed własną publicznością, co w mojej opinii dotychczas było naszym problemem. Mierzyliśmy się do tej pory z dwoma zespołami w domu, oba mecze powinniśmy wygrać, a zremisowaliśmy. Musimy patrzeć w przyszłość i zgranąć komplet punktów w następną sobotę – zakończył piłkarz, który dzisiaj zanotował swój setny mecz w PKO BP Ekstraklasie.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00