AktualnościSteinbors: Najważniejsze są trzy punkty

Steinbors: Najważniejsze są trzy punkty

– Bez odrobiny fortuny w piłce nożnej bardzo trudno jest osiągać korzystne rezultaty, ale na to szczęście trzeba zapracować – mówił Pavels Steinbors po meczu w Gliwicach, w którym Jaga pokonała Piasta 1:0.

Steinbors należał do najjaśniejszych postaci w ekipie Żółto-Czerwonych w starciu z brązowymi medalistami z poprzedniego sezonu. Przy okazji dobrymi interwencjami sprawił sobie piękny prezent na 35. urodziny. – Najważniejsze są trzy punkty, a więc zrobiliśmy to, czego nie udało nam się dokonać w ostatnim spotkaniu przy Słonecznej. Początek meczu w Gliwicach był nerwowy w naszym wykonaniu, a później obudziliśmy się, graliśmy lepiej, stwarzaliśmy sytuacje. W drugiej połowie najważniejsze, że strzeliliśmy gola i wygraliśmy to spotkanie.

W poniedziałek Steinbors kilka razy uchronił nasz zespół przed stratą gola. Jego parada po strzale Michała Żyry z końcówki meczu to poważna kandydatka do interwencji kolejki, a może nawet sezonu. – Bez odrobiny fortuny w piłce nożnej bardzo trudno jest osiągać korzystne rezultaty, ale na to szczęście trzeba zapracować. Dzisiaj kilka razy opatrzność była po naszej stronie. Piłkarski bóg był za nami. Piast to niedawny mistrz Polski i nieważne, że obecnie dołują w tabeli. Wiadomo było, że przy niekorzystnym rezultacie będą musieli nas napierać, a my musieliśmy wywiązać się ze swoich zadań w defensywie. To nam się udało – komentował Łotysz.

Steinbors ma też coś do przekazania naszym Fanom. – Dziękuję naszym Kibicom za to, że z okazji moich urodzin odśpiewano mi dziś piosenkę „100 lat!”. Dzisiejsza wygrana to też ich zasługa – podkreślił.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00