Ludzie Jagi

  ZARZĄD KLUBU

CEZARY KULESZAPrezes
AGNIESZKA SYCZEWSKAWiceprezes

  RADA NADZORCZA

WOJCIECH STRZAŁKOWSKIPrzewodniczący Rady Nadzorczej
ADAM BYGLEWSKICzłonek Rady Nadzorczej
JÓZEF KOSIOREKCzłonek Rady Nadzorczej
DARIUSZ KOWALCZYKCzłonek Rady Nadzorczej
WOJCIECH KURYŁEKCzłonek Rady Nadzorczej
ARTUR LASKOWSKICzłonek Rady Nadzorczej
PIOTR LASKOWSKICzłonek Rady Nadzorczej
JAROSŁAW ŁUKASZEWICZCzłonek Rady Nadzorczej
JAKUB RUDNICKICzłonek Rady Nadzorczej
WOJCIECH WASILEWSKICzłonek Rady Nadzorczej
WIESŁAW WOŁOSZYNCzłonek Rady Nadzorczej

  PRACOWNICY

KATARZYNA SZYRKOWIECAsystentka Zarządu

  DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA

ZBIGNIEW PYPCZYŃSKIDyrektor ds. bezpieczeństwa
PIOTR KACZYŃSKIKierownik ds. bezpieczeństwa. Kierownik Stewardingu
KONRAD DRĄGOWSKIOchrona
WŁADYSŁAW KAZIMIERSKIOchrona
ANDRZEJ KONDRACIUKOchrona
JERZY LASKOWSKIOchrona

  DZIAŁ ORGANIZACJI / DZIAŁ TECHNICZNY

MONIKA CZARNOWSKAKierownik ds. organizacji
RAFAŁ MALISZEWSKISpecjalista ds. organizacji
BARTOSZ KOBRZYNIECKIKierownik ośrodka treningowego
DOROTA TOMULCZUKDział techniczny
ANDRZEJ KALATADział techniczny
JACEK LEWASZDział techniczny
WŁODZIMIERZ SIEMIENIUKDział techniczny
KATARZYNA ŁACHAŃCZUKDział techniczny
ANNA KAZIMIERSKADział techniczny

  KSIĘGOWOŚĆ/KADRY

PIOTR ZIMNOCHDyrektor Finansowy
MARZENA ROMANIUKGłówna Księgowa
ANETA WYSOCKAKsięgowa
MAGDALENA WORONIECKAKsięgowa
ALINA ASZURKIEWICZSpecjalista ds. kadr i płac
MONIKA DRYLSpecjalista ds. zatrudnienia i płac
ANNA LESZCZUKSpecjalista ds. rozliczeń

  MARKETING/SPRZEDAŻ/KOMUNIKACJA

AGNIESZKA KLIMDyrektor działu Marketingu
ARTUR NOWAKSpecjalista ds. marketingu i sprzedaży, kierownik sklepu
RAFAŁ MUCZYŃSKISpecjalista ds. systemu sprzedaży i marketingu
MARCIN OKSZTULSKIKierownik ds. sponsoringu
KAMIL ŚWIRYDOWICZKierownik ds. komunikacji, rzecznik prasowy
EMIL KAMIŃSKISpecjalista ds. marketingu i komunikacji
MICHAŁ DYMEKAsystent ds. technicznych
MARCIN ŁYCHOWIDRedaktor mediów klubowych
KAMIL GOŁASZEWSKIRedaktor mediów klubowych
PATRYK BIRYŁOGrafik komputerowy
MACIEJ GABRYSZUKJagaTV

  MEDIA KLUBOWE

KAMIL ŚWIRYDOWICZRedaktor
EMIL KAMIŃSKIRedaktor
MARCIN ŁYCHOWIDRedaktor
KAMIL GOŁASZEWSKIRedaktor
MARIUSZ PIOTROWSKIFotograf
MARCIN TYSZKOWSKIJagaTV
MACIEJ GABRYSZUKJagaTV

  SZTAB SZKOLENIOWY I MEDYCZNY (PIERWSZY ZESPÓŁ)

BOGDAN ZAJĄCTrener
RAFAŁ GRZYBII trener
GERARD JUSZCZAKAsystent trenera
JAROSŁAW TKOCZTrener bramkarzy
PIOTR ZINKIEWICZTr. przyg. fiz.
STANISŁAW GADZIŃSKITrener przyg. mot.
ARKADIUSZ SZCZĘSNYKierownik drużyny
ZDZISŁAW KORYSZEWSKILekarz
KRZYSZTOF KORYSZEWSKILekarz
MARCIN PIECHOWSKIFizjoterapeuta
JAROSŁAW OŁDAKOWSKIFizjoterapeuta

 AKADEMIA PIŁKARSKA JAGIELLONII

WOJCIECH WASILEWSKIPrezes Akademii
SŁAWOMIR KOPCZEWSKIDyrektor Akademii
RYSZARD KARALUSTrener koordynator
RAFAŁ MATUSIAKDyrektor ds. szkoleniowych
WOJCIECH KOBESZKOTrener II zespołu
MACIEJ PATYKII trener II zespołu, analityk w sztabie II zespołu
GRZEGORZ ARŁUKOWICZTrener przygotowania motorycznego II zespołu
PIOTR GRZYBKOTrener bramkarzy II zespołu
KRZYSZTOF ZALEWSKITrener juniorów starszych (2003)
MICHAŁ SZÓSTKOAsystent trenera juniorów starszych (2003), trener przygotowania motorycznego roczników 2003 i 2004
TOMASZ BERNATOWICZTrener rocznika 2004
ADRIAN CITKOAsystent trenera rocznika 2004
GABRIEL IWACEWICZTrener drugiej drużyny rocznika 2004
MATEUSZ GLINIECKIAsystent trenera drugiej drużyny rocznika 2004
HERMES NEVES SOARESTrener rocznika 2005
ŁUKASZ TUPALSKIAsystent trenera rocznika 2005
MARCIN MAŁASZEWSKITrener drugiej drużyny rocznika 2005
GRZEGORZ FABERSKIAsystent trenera drugiej drużyny rocznika 2005
PRZEMYSŁAW PAPIERNIKTrener rocznika 2006
MAREK WASILUKAsystent trenera rocznika 2006
RAFAŁ MUCZYŃSKITrener rocznika 2007, Asystent trenera rocznika 2013
ANDRZEJ KURZYNAAsystent trenera rocznika 2007
TOMASZ WALUKIEWICZTrener rocznika 2008
KRZYSZTOF JANOWICZAsystent trenera rocznika 2008, Trener rocznika 2013
PAWEŁ BONDZIULTrener rocznika 2009 i 2014
KACPER SZADŁOWSKIAsystent trenera rocznika 2009 i 2014
PIOTR GŁOWICKITrener rocznika 2010
PRZEMYSŁAW MAKAREWICZTrener rocznika 2011 i 2015
PIOTR BONDZIULTrener rocznika 2012
RAFAŁ KUCHARCZYKAsystent trenera rocznika 2012
EWELINA ZACZENIUKTrenerka zespołu dziewczynek
DIANA CZERSKA-KUREKTrenerka zespołu dziewczynek
ANDRZEJ OLSZEWSKITrener bramkarzy roczników 2003, 2004 i 2005
ROBERT KUCHARCZYKTrener bramkarzy roczników 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010
MICHAŁ WRÓBLEWSKITrener przygotowania motorycznego roczników 2005, 2006 i 2007
BARTOSZ CIBOROWSKITrener przygotowania motorycznego roczników 2008 I 2009
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00