AktualnościŻaki: Junior wyprzedził AP Jagiellonię

Żaki: Junior wyprzedził AP Jagiellonię

W niedzielnym (04.10) turnieju Ligi Żaków w Wasilkowie AP Jagiellonia 2012 straciła pierwsze punkty. Żółto-Czerwoni z czterech meczów wygrali dwa, raz zremisowali i przegrali.

W pierwszym meczu Żółto-Czerwoni przegrali z Juniorem II Białystok 1:2. W drugim starciu nasz zespół pokonał KS Wasilków I 3:1. Następnym przeciwnikiem był drugi zespół Wasilkowa, który Jaga odprawiła z kwitkiem wynikiem 4:0. W ostatnim meczu ulegliśmy drużynie Juniora I 0:3. W tabeli Junior I z 29 punktami wyprzedza AP Jagiellonię, która zgromadziła 26 „oczek”.

– Ewidentnie nie był to nasz dzień, ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. Wyciągniemy wnioski na przyszłość i myślimy pozytywnie – mówi Piotr Bondziul, trener AP Jagiellonii 2012.

Wyniki: AP Jagiellonia – Junior II Białystok 1:2, Jagiellonia – KS Wasilków 3:1. AP Jagiellonia – KS Wasilków II 4:0, AP Jagiellonia – Junior Białystok 0:3.

Kadra AP Jagiellonii 2012 w Wasilkowie: Gabriel Wasilewski, Hubert Toczydłowski, Hubert Borowik, Aleks Gulc, Dawid Czarnomysy, Gabriel Galewski, Ignacy Iwaniuk, Kacper Fiłończuk, Szymon Jurczak. Bramki dla AP Jagiellonii: Jurczak – 2, Galewski – 2, Czarnomysy – 2, Toczydłowski – 1, Iwaniuk – 1

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00