AktualnościŻaki: Sporo emocji w Wasilkowie

Żaki: Sporo emocji w Wasilkowie

W ramach czwartego turnieju Ligi Żaków AP Jagiellonia 2012 w czterech meczach zgromadziła siedem punktów. Żółto-Czerwoni przegrali z Juniorem Białystok 0:2, pokonali KS Wasilków 2:1, rozbili drugą drużynę Wasilkowa 9:0 i zremisowali z drugim zespołem Juniora 2:2.

W tabeli Junior I z 38 punktami wyprzedza drugi zespół Juniora z 34 punktami. Trzecia jest AP Jagiellonia z 33 „oczkami”.– W sobotni poranek w Wasilkowie rozgrywaliśmy mecze, które dostarczyły sporo emocji. Chłopcy zostawili kawał serducha na boisku i z tego można być zadowolonym – podsumował zmagania swoich podopiecznych w Wasilkowie trener AP Jagiellonii 2012, Piotr Bondziul.

W pierwszym meczu Żółto-Czerwoni przegrali z Juniorem Białystok 0:2. W drugim starciu nasz zespół pokonał KS Wasilków I 2:1. Następnym przeciwnikiem był drugi zespół Wasilkowa, który Jaga odprawiła z kwitkiem wynikiem 9:0. W ostatnim meczu zremisowaliśmy z drużyną Juniora II 2:2.Wyniki: AP Jagiellonia – Junior Białystok 0:2, AP Jagiellonia – KS Wasilków II 9:0 (Bramki: Gulc – 2, Romanowicz – 2, Perkowski – 2, Iwaniuk, Fiłończuk, Kozłow), Jagiellonia – KS Wasilków 2:1 (Romanowicz – 2), AP Jagiellonia – Junior II Białystok 2:2 (Perkowski, Kozłow).Kadra AP Jagiellonii 2012 w Wasilkowie: Gabriel Wasilewski, Hubert Toczydłowski, Hubert Borowik, Aleks Gulc, Ignacy Iwaniuk, Kacper Fiłończuk, Xavier Romanowicz, Oliwier Kozłow, Andrzej Perkowski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00