AktualnościPrikryl: Za nami trudny mecz

Prikryl: Za nami trudny mecz

– Szkoda, że doprowadziliśmy do straty bramki, bo przez to w końcówce było trochę nerwowo. Najważniejsze jednak, że utrzymaliśmy korzystny rezultat – mówił Tomas Prikryl, czeski skrzydłowy Jagi po starciu z Lechem Poznań (2:1).

Tomek w sobotę wrócił do wyjściowego składu Jagi. – Był to dla nas bardzo trudny mecz, wykonaliśmy ciężką pracę i w kolejnych spotkaniach musi być podobnie, bo wtedy przyjdą dobre rezultaty. Lech dzisiaj długo utrzymywał się przy piłce, ale w defensywie byliśmy dobrze zorganizowani, solidnie popracowaliśmy, taktycznie zagraliśmy na wysokim poziomie. Rywale nie stworzyli sobie wielu sytuacji. Szkoda, że doprowadziliśmy do straty bramki, bo przez to w końcówce było trochę nerwowo. Najważniejsze jednak, że utrzymaliśmy korzystny rezultat – komentował Tomek.

– Widać, że lepiej układa nam się gra z silnymi drużynami. Czasem dopisywało nam trochę szczęścia, jak w Warszawie. Musimy przede wszystkim zdecydowanie lepiej grać z drużynami, z którymi teoretycznie powinniśmy wygrywać. Tego nam brakuje. Jeśli to poprawimy, w tabeli będziemy wysoko – zakończył Czech.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00