AktualnościStadion i obostrzenia, czyli w prasie o Jadze

Stadion i obostrzenia, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasie na pierwszy plan wysuwa się temat pandemii. Jak wygląda liga w dobie pandemii? Ponadto Wojewoda poinformował, że Stadion Miejski nie będzie pełnił funkcji Szpitala Polowego.

Przegląd Sportowy
Ekstraklasa w nowych warunkach. – Funkcjonujemy w nadzwyczajnych okolicznościach, więc nie działa to teraz tak, że dwa plus dwa równa się cztery. Nie jest łatwo zapanować nad pandemią, mamy sto tysięcy problemów. Jeśli jednak mamy pewność, że na boisko wybiega dwudziestu dwóch zdrowych zawodników, nie ma żadnego ryzyka, nawet jeśli w Polsce notujemy po dziesięć tysięcy zarażeń dziennie – mówił na łamach Onetu prezes PZPN Zbigniew Boniek. (…) – Zdrowie i bezpieczeństwo pozostaje naszym priorytetem, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z Zespołem Medycznym PZPN, jak i klubami i działamy według przyjętego protokołu – mówi Marcin Animucki, prezes Ekstraklasa S.A.

Super Express
Jaga będzie grała na Stadionie Miejskim. – We wtorek pojawiły się informacje, jakoby Jagiellonia Białystok miała rozgrywać mecze w roli gospodarza na stadionie Legii Warszawa jeśli na stadionie w stolicy Podlasia powstanie tymczasowy szpital polowy. Czy taki scenariusz faktycznie może mieć miejsce? Istotny głos w tej sprawie zabrał Podlaski Urząd Wojewódzki, który nie pozostawił złudzeń. (…) Teraz jednak spekulacje uciął Podlaski Urząd Wojewódzki. Kibice Jagiellonii – nawet jeśli z oczywistych względów póki co nie mogą oglądać swojej drużyny na żywo – mogą odetchnąć z ulgą. „Jaga” w dalszym ciągu w charakterze gospodarza będzie występowała na stadionie w Białymstoku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00