AktualnościRunje: Śląsk jest groźny

Runje: Śląsk jest groźny

– Czeka nas trudne spotkanie. Śląsk u siebie w mojej opinii jest bardzo groźny. To bardzo dobra drużyna i po przegranym meczu środowym będą zmotywowani na 100 procent – przekonywał defensor Jagi Ivan Runje na konferencji poprzedzającej sobotni, wyjazdowy mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław.

Wrocławianie przegrali dwa mecze z rzędu. – Rywale będą chcieli udowodnić, że to był tylko przypadek. My jednak mamy swoje cele i chcemy potwierdzić, że stać nas na wiele. Zamierzamy przedłużyć serię porażek Śląska. Teraz przed nami trzy wyjazdy, gdzie akurat dobrze się czujemy, wygraliśmy wszystkie mecze. Wierzymy, że w następnym spotkaniu będzie podobnie. Nasz sztab szkoleniowy pokaże nam wszystko, co mamy zrobić – dodał Ivan.

Czy drużynie pomaga to, że w tym sezonie nie mówi się głośno o wysokich celach? – Nikt z nas nie myśli o tym. Mamy swoje założenia, zmierzamy do celu krok po kroku. W tym sezonie jak na razie jesteśmy szczęśliwi, bo drużyna gra na wysokim poziomie, w szatni też jest dobra atmosfera. Oby tak dalej – zakończył Chorwat.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00