AktualnościLWT: Porażka rocznika 2008 w zaległym meczu

LWT: Porażka rocznika 2008 w zaległym meczu

Przegraną zakończyło się spotkanie AP Jagiellonii Białystok w zaległym meczu 6. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy, który został rozegrany wczoraj, o godzinie 20:30. „Żółto-Czerwoni” ulegli w tym starciu zespołowi AP Talent Białystok 1:3.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. Autorzy bramek to Tomasz Cilulko (26′) po stronie Talentu oraz Jacob Levy (30′) po stronie Jagiellonii. Po zmianie stron sztuka strzelania goli udawała się już tylko gościom, którzy dwukrotnie umieszczali piłkę w siatce jagiellońskiej bramki. Najpierw uczynił to Sebastian Godlewski (58′), a później Damian Mielesza (70′), który tym trafieniem ustalił wynik spotkania na 3:1 dla naszych rywali.

Obecnie AP Jagiellonia Białystok zajmuje 5. miejsce w tabeli I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2, z dorobkiem dziewięciu punktów, zdobytym dzięki trzem zwycięstwom. Należy zaznaczyć, że podopieczni trenerów Tomasza Walukiewicza i Krzysztofa Janowicza  mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe mecze, w teoretycznie skończonej już rundzie. Najbliższe spotkanie z udziałem Jagiellończyków odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godz. 19:00, na boisku obiektu treningowego Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku, gdzie „Żółto-Czerwoni” podejmą MŁKS Łomża. Przypominamy, że mecze na obiekcie przy ul. Elewatorskiej odbywają się bez udziału publiczności.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2, zaległy mecz 6. kolejki

AP Jagiellonia Białystok (2008) – AP Talent Białystok 1:3 (1:2)
Bramka dla Jagiellonii: Levy 30′.

AP Jagiellonia: Pasiecznik – Majstorowicz, Kuprianowicz, Kułakowski, Jabłoński (Łaszczewski 66′), Gałaszewski, Chilmon, Bobowski, Artemiuk, Levy (Sakowicz 58′), Dziekoński.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00