AktualnościOlszewski: Musimy ustabilizować grę

Olszewski: Musimy ustabilizować grę

– Po raz kolejny uciekły nam punkty, a nie powinny. Z przebiegu gry nie byliśmy słabszym zespołem, jednak nie potrafiliśmy sobie stworzyć klarownych sytuacji – powiedział Paweł Olszewski, prawy obrońca Jagiellonii po porażce 0:1 we Wrocławiu.

– Mieliśmy pojedyncze momenty, przy których zabrakło jednak dobrego ostatniego podania. Fajnie gramy w piłkę, ale nie zawsze przekłada się to na stworzone sytuacje stuprocentowe. Dziś po raz kolejny straciliśmy gola nie po dobrej akcji rywala, a po błędzie własnym. Często to nam się zdarza w tym sezonie. Szkoda tego spotkania, bo stać nas było przynajmniej na remis, a przy odrobinie szczęścia nawet na zdobycie trzech punktów. Musimy przeanalizować ten mecz, wrócić do pracy i skupić się na kolejnym spotkaniu – podkreślił „Olszi”.

Dlaczego Jaga ostatnio gra w kratkę? – Nie wiem, dlaczego nie potrafimy złapać dobrej serii i ustabilizować gry. Myślę, że to kwestia czasu, bo na treningach mocno pracujemy i dobrze to wygląda. Jestem przekonany, że będzie tylko lepiej i będziemy coraz bardziej zgrani – zakończył Olszewski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00