AktualnościWęglarz: Nie stwarzaliśmy zagrożenia

Węglarz: Nie stwarzaliśmy zagrożenia

– Zagraliśmy jeden z najsłabszych meczów od bardzo dawna. Nie możemy dopuścić, żeby podobny się powtórzył – mówił Damian Węglarz, bramkarz Jagiellonii po wysokiej porażce w Szczecinie z Pogonią 0:3.

– Pogoń zlała nas dzisiaj niemiłosiernie. Po meczu we Wrocławiu myślałem, że gorzej nie będziemy w stanie zagrać, ale rzeczywistość była inna. Trudno w zasadzie przypomnieć sobie jakiekolwiek zagrożenie z naszej strony pod bramką szczecinian. Był to jeden z najsłabszych meczów od bardzo dawna. Możemy tylko zakasać rękawy i ciężko pracować, a nie sypać frazesami, że „wyciągniemy wnioski”. Nie możemy dopuścić, żeby podobny mecz się powtórzył – stwierdził Damian.

– Źle rozpoczeliśmy zarówno pierwszą, jak i drugą połowę. Swoimi stratami nakręciliśmy gospodarzy na początku meczu, a w drugiej połowie szybko straciliśmy gola z rzutu karnego. Potem w banalnej sytuacji nie upilnowaliśmy zawodnika i padła trzecia bramka dla gospodarzy. Zagraliśmy bardzo słabo i nie było żadnego zagrożenia pod bramką Pogoni. Jeśli nie stwarzasz okazji, możesz liczyć tylko na remis – zakończył Węglarz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00