AktualnościPięciu grało, dwóch wygrało, czyli bilans wypożyczonych

Pięciu grało, dwóch wygrało, czyli bilans wypożyczonych

W miniony weekend rozgrywano mecze ligowe poza granicami Polski, a także w niższych ligach. Na boiskach zaprezentowało się pięciu wypożyczonych. Dwóch świętowało wygrane.

HNK Rijeka
Kontuzjowany Zoran Arsenić nie zagrał w spotkaniach Ligi Europy z AZ Alkmaar, ani Sibenikiem. Zespół z Rijeki przegrał obie potyczki 1:4 i 0:2.

FK Senica
Bez kontuzjowanego Martina Kostala drużyna z Senicy przegrała na wyjeździe z Żiliną 1:3.

Mateusz Maliszewski rozegrał 90 minut, natomiast Kacper Głowicki obejrzał z ławki rezerwowych potyczkę z Concordią Elbląg. Zambrowianie zremisowali na wyjeździe 1:1.

KS Wasilków
Jakub Kozłowski zagrał 66 minut w spotkaniu z rezerwami Legii Warszawa. W drugiej połowie zmienił go Paweł Gryka. Paweł Gendzwiłł całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych, natomiast Dziermański znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

Sokół Sokółka
Maciej Polak rozegrał 10 minut w spotkaniu z Orłem Kolno. Drużyna z Sokółki wygrała na boisku rywala 4:1.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Artur Renkowski znalazł się poza kadrą na mecz z Bizonem Jeleniec. Jego zespół wygrał na wyjeździe 6:0.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 15 minut w spotkaniu z Aramixem Niebylec. Drużyna z Soniny rozbiła rywali 6:0.