AktualnościBodvarsson: Nie byliśmy wystarczająco dobrzy

Bodvarsson: Nie byliśmy wystarczająco dobrzy

– W mojej opinii w pierwszej połowie nie zagraliśmy dobrze. Niemniej w drugiej połowie przynajmniej próbowaliśmy coś strzelić. Niestety, to się nie udało – mówił po przegranym 1:3 meczu z Cracovią boczny obrońca Jagiellonii, Bodvar Bodvarsson.

– Po takich meczach jak dzisiejszy czujesz się źle, a my czujemy się nawet jeszcze gorzej. Nie wiem co powiedzieć. Nie można usprawiedliwiać tej porażki. Zawsze kiedy przegrywasz chcesz rozegrać kolejny mecz najszybciej jak to możliwe. Natomiast jeśli spojrzymy na to z innej strony mamy więcej czasu na pracę. Ciężko pracowaliśmy przez miniony tydzień, szczegółowo analizowaliśmy Cracovię. Następnym przeciwnikiem jest Wisła Płock. Musimy wygrać to spotkanie i jestem pełen nadziei, że to się nam uda – powiedział Islandczyk.

W meczu z Cracovia nie mogło wystąpić wielu zawodników Jagi. Jak istotne dla końcowego rezultatu były ich nieobecności? – Mam nadzieję, że dojdą do pełni sprawności po przerwie reprezentacyjnej. Rywalizacja w zespole będzie większa. Nie możemy jednak zrzucać winy za ostatnie trzy mecze na absencje niektórych piłkarzy. Na boisku mamy jedenastu zawodników, tak samo jak oponenci. Po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy i przykro nam z tego powodu – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00