AktualnościOlszewski: Stać nas na dużo lepsze wyniki

Olszewski: Stać nas na dużo lepsze wyniki

– Nie wiem co powiedzieć po takim meczu tym bardziej, że przegrywamy trzecie spotkanie z rzędu – powiedział po przegranym 1:3 meczu z Cracovią boczny defensor „Żółto-Czerwonych”, Paweł Olszewski.

– Nie jest to dla nas łatwe. Musimy z tego wyjść, mamy dobrą drużynę. Stać nas na dużo lepsze wyniki. Wpadliśmy w lekki kryzys, nie układa się. Mimo, że dzisiaj przegraliśmy 1:3 to do 87. minuty był remis. Przy tym wyniku mieliśmy sytuację do objęcia prowadzenia, ale znowu brakowało kilku centymetrów, ostatniego podania, a z tyłu zabrakło koncentracji i straciliśmy dwa głupie gole w końcówce – mówił „Olszi”.

– Nie uważam, żeby bramka Loshaja rozstrzygnęła mecz. Było 2:1 dla Cracovii i jeszcze można było końcowy wynik odwrócić, chociaż strzelić na 2:2 i zremisować. Niestety, nie udało się nam. Przy tych golach w końcówce popełniliśmy błędy i musimy je wykluczyć w przyszłości – kontynuował obrońca Jagi.

– Bramkę na 1:1 zdobyliśmy w momencie, kiedy to Cracovia miała przewagę, a gole w drugiej połowie traciliśmy przy naszej przewadze. To my prowadziliśmy grę, mieliśmy więcej sytuacji. Trudno mi coś powiedzieć po takim meczu. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tych trzech przegranych starciach. Wierzę, że się podniesiemy i przyjdą zwycięstwa. Podczas przerwy na kadrę mogą wrócić zawodnicy zmagający się z urazami. Za dwa tygodnie kadra będzie mocniejsza, będzie nas po prostu więcej – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00