AktualnościJaga Pakiet wchodzi do akcji

Jaga Pakiet wchodzi do akcji

Na sklep.jagiellonia.pl ruszyła nowa akcja – Jaga Pakiet. Ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o trwającym Black Week. W jej ramach możecie nabyć, w nowej, obniżonej i atrakcyjnej cenie, pakiet kilku dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów.

Po kolei. Jaga Pakiet uruchomiliśmy w związku z bardzo dobry odbiorem akcji Jaga Paka, która miała miejsce jakiś czas temu. Cieszyła się ona olbrzymim zainteresowaniem naszych kibiców, w związku z tym zdecydowaliśmy o konieczności rozpoczęcia kolejnej, podobnej akcji. Na czym to polega? Przed Wami niepowtarzalna okazja, abyście mogli dokonać zakupu odzieży i gadżetów i mieć z tego dodatkowy fun. Kupujesz i zyskujesz!

Są trzy warianty cenowe Jaga Pakietu. Pierwszy opiewa na kwotę 150 złotych i zawiera jedną koszulkę meczową ERREA, domową bądź wyjazdową, oraz jedną koszulkę dobraną losowo. Właśnie dzięki losowości wyboru drugiego produktu czeka was masa zabawy przy odpakowywaniu. Paczki niespodzianki na wyciągnięcie ręki! Jak wspomnieliśmy cena tego pakietu to 150 złotych. Za taką sumę możecie go nabyć, ale co warte podkreślenia wartość zawartych w nim produktów wynosi 237 złotych. Zatem produkty o łącznej wartości 237 złotych nabywacie za 87 złotych mniej. Nieźle, prawda? A to tylko pierwsza z propozycji! Link znajdziecie TUTAJ.

Drugi pakiet możecie nabyć za 250 złotych, ale jego prawdziwa wartość wynosi 378 złotych. Kupując wydajecie zatem o blisko 150 złotych mniej (dokładnie o 128 złotych). Pakiet zawiera dwie sztuki koszulek meczowych ERREA, wyjazdową bądź domową. W związku z losowością doboru koszulek do pakietu w zestawie mogą się znaleźć następujące komnibancje:

  • 1x koszulkę domową ERREA + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA
  • 1x koszulkę domową ERREA 100 lat + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA
  • 1x koszulkę czarną ERREA + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA
  • 1x koszulkę czarną ERREA + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA
  • 1x koszulkę czarną ERREA 100 lat + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA
  • 1x koszulkę czarną ERREA 100 lat + 1x białą koszulkę wyjazdową ERREA 100 lat

Widoczny na poniższej grafice pakiet znajdziecie TUTAJ.

Trzecią propozycją jest Jaga Pakiet o wartości od 378 zł do nawet 538 zł! Jego cena to zaledwie 350 złotych. Przykładowa zawartość takiego pakietu – 1x koszulka PASIAK Kappa (Gara Kombat Replica Clone) plus 1x koszulka RATUSZ plus 1x skórzany portfel plus 1x karty z zawodnikami z autografami drużyny. Jest to oczywiście jedynie przykładowy zestaw. Kombinacji może być mnóstwo, bowiem najdroższy z pakietów zawiera 1x koszulka PASIAK Kappa – Gara Kombat Replica Clone plus, losowo dobrane, koszulka z asortymentu sklepu, koszulka meczowa ERREA, gadżety, gadżety z autografami, koszulka ERRREA. Nie ma na co czekać! Pakiet za kwotę 350 złotych znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy na stronę sklep.jagiellonia.pl, gdzie poza ofertą wymienioną w tym tekście znajdziecie wiele innych propozycji jagiellońskich gadżetów, ubrań oraz akcesoriów. Przypominamy również o wciąż trwającej wielkiej wyprzedaży internetowej, na której sympatycy „Dumy Podlasia” znajdą dziesiątki klubowych produktów w nowych, odświeżonych i obniżonych cenach. Gdzie szukać? W dziale wyprzedaży internetowej.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00