AktualnościWiceprzewodniczący i pożegnanie, czyli w prasie o Jadze

Wiceprzewodniczący i pożegnanie, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasie w kontekście Jagiellonii pojawiły się dwie informacje – o śmierci Siergieja Niefiedowa, a także wyborze Cezarego Kuleszy na wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Ekstraklasy.

Kurier Poranny
Pożegnanie Siergieja Niefiedowa. – W wieku 61 lat zmarł były piłkarz Jagiellonii Białystok Siergiej Niefiedow. Siergiej Niefiedow trafił do Jagiellonii w 1990. Białostocki klub pozyskał piłkarza z białoruskiego Chimika Grodno. W sezonie 1990/91 wystąpił w 32 spotkaniach w II lidze. Jesienią 1991 roku zagrał w barwach Jagiellonii w 12 meczach i zdobył jedną bramkę na zapleczu ekstraklasy.

Gazeta Współczesna
Cezary Kulesza wiceprzewodniczącym RN Ekstraklasy. – Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. składa się z siedmiu członków. W jej skład wchodzą przedstawiciele klubów, które zajęły pierwsze cztery miejsca w tabeli na koniec ubiegłego sezonu: Dariusz Mioduski z Legii Warszawa, Karol Klimczak z Lecha Poznań, Grzegorz Jaworski z Piasta Gliwice, Adam Mandziara z Lechii Gdańsk. W radzie znaleźli się również Cezary Kulesza z Jagiellonii Białystok i Wojciech Cygan z Rakowa Częstochowa jako przedstawiciele pozostałych klubów, a także Marek Koźmiński z ramienia PZPN. Kadencja rady trwa rok. Nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej został wybrany prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, a wiceprzewodniczącym (ponownie) prezes Jagiellonii Białystok Cezary Kulesza.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00