AktualnościBaraże o CLJ U-17: Czas na rewanż

Baraże o CLJ U-17: Czas na rewanż

W niedzielę (22.11) Jagiellonia Białystok z rocznika 2005 powalczy w drugim meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Zadanie bardzo trudne, bo w pierwszym starciu Żółto-Czerwoni ulegli przy Elewatorskiej Stomilowi Olsztyn 2:3. W stolicy Warmii i Mazur liczymy na udany rewanż.

W minioną środę Jagiellończycy bardzo dobrze rozpoczęli zawody, bo od szybkiego gola, ale później coś się zacięło. Seria niewykorzystanych szans do podwyższenia rezultatu spowodowała to, że rywale uwierzyli w siebie i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie po poważnych błędach białostockiej defensywy.

Po zmianie stron było bardzo dużo walki i okazji z obu stron, ale obie ekipy trafiły do siatki tylko po razie i ostatecznie zacięte spotkanie przy Elewatorskiej zakończyło się minimalną porażką Żółto-Czerwonych.

– Zabrakło nam przede wszystkim zimnej krwi pod bramką przeciwnika, bo mieliśmy swoje sytuacje. Popełniliśmy też za dużo błędów własnych, niewymuszonych strat, niepotrzebnie prowokowaliśmy stałe fragmenty gry dla rywala, który w tym elemencie był groźny. Kulała nasza gra w linii defensywnej, bo przeciwnik zbyt często dochodził do dogodnych sytuacji – tak mówił po środowym meczu jeden z trenerów jagiellońskiego rocznika 2005, Łukasz Tupalski.

Więcej o pierwszym spotkaniu barażowym możecie przeczytać pod tym LINKIEM.

Wierzymy, że do niedzieli Żółto-Czerwoni wyciągną wnioski, poprawią się we wskazanych przez szkoleniowca elementach i w rewanżu dostarczą nam mnóstwo radości. Panowie, wszystko w waszych głowach i nogach! Dajcie z siebie wszystko.

Początek niedzielnego, rewanżowego meczu barażowego o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 w Olsztynie zaplanowano na godzinę 10:30. Trzymamy kciuki.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00