AktualnościImaz: Jesteśmy dobrą drużyną

Imaz: Jesteśmy dobrą drużyną

– Każdy mecz jest inny. Dzisiaj stworzyliśmy sobie wiele szans, a ponadto byliśmy bardzo efektywni – mówił po wygranym 5:2 meczu ligowym z Wisłą Płock piłkarz Jagiellonii, Jesus Imaz.

– Oczywiście bardzo ważnym jest, żeby objąć prowadzenie przed oponentem. Masz wtedy więcej sił i zapału. Uważam, że dzisiaj zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Wisła gra bardzo siłowo, wobec czego wiedzieliśmy, że musimy dać z siebie wszystko. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ pokazaliśmy wszystkim, że jesteśmy bardzo dobrą drużyną – mówił autor jednej z bramek.

Do tej pory Jesus był jedynym Jagiellończykiem w historii, który zdobył dla „Żółto-Czerwonych” hat-trick na poziomie Ekstraklasy. Dzisiaj dołączył do niego Jakov Puljić. Jak nasz zawodnik czuje się z tym, że nie jest już osamotniony w tym gronie? – Cieszę się z jego dobrego występu. Uważam, że potrzebował takiego meczu, ponieważ rozegrał kilka meczów bez gola. Dzisiaj pokazał swoją jakość i umiejętności.

– Dzisiaj zagraliśmy na własnym obiekcie. Co prawda nie było kibiców, ale nie mogliśmy pozwolić już więcej, na oddawanie innym zespołom trzech punktów podczas domowej rywalizacji. Musimy pokazywać przeciwnikom, że chcemy wygrać mecze i zgarnąć komplet „oczek”. Jaga długo czekała na strzelenie pięciu goli w jednym meczu, więc musimy świętować – zakończył Hiszpan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00