AktualnościPrikryl: Zależało nam na wygranej

Prikryl: Zależało nam na wygranej

– Duża liczba asyst zawsze jest bardzo fajna. Pod tym względem był to mój najlepszy mecz w Jagiellonii, ale z pewnością stać mnie na jeszcze lepsze spotkania – mówił Tomas Prikryl, pomocnik Jagiellonii po wygranej 5:2 z Wisłą Płock. Czech zaliczył w tym meczu trzy asysty przy golach.

– Po trzech porażkach z rzędu chcieliśmy wreszcie zrobić coś pozytywnego na boisku, od początku narzucić swój styl gry rywalowi i to nam się udało. Widać było, że zależało nam na wygranej. Wróciłem po kontuzji po dłuższej przerwie, ale czułem się dobrze. W końcówce meczu byłem już trochę zmęczony, ale było wszystko w porządku – komentował Tomek, który powrócił do gry po trzech meczach pauzy z powodu kontuzji.

Szczególnej urody była asysta piętą przy trzecim golu Jagiellończyków. – Z pierwszej piłki zagrałem do nadbiegającego zawodnika i wyszło z tego bardzo fajne zagranie, z czego bardzo się cieszę. Chciałem właśnie w tym kierunku zagrać piłkę i dobrze, że Jakov zrobił z tego użytek. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej dobrej serii, dlatego wierzę w podtrzymanie dobrej passy w wyjazdowym starciu ze Stalą Mielec – zakończył Czech.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00