AktualnościWdowik: Chcemy dobrze zakończyć rundę

Wdowik: Chcemy dobrze zakończyć rundę

– Cieszę się, że kiedy wróciłem do gry, wygraliśmy wysoko i pewnie. Jest radość w drużynie po takim zwycięstwie, ale szykujemy się już na mecz ze Stalą Mielec – powiedział po wygranym 5:2 meczu domowym z Wisłą Płock defensor Jagiellonii, Bartłomiej Wdowik.

– Zagraliśmy dzisiaj wysokim pressingiem. Doskoczyliśmy do rywali, co się opłaciło. Cieszy, że wykorzystaliśmy wypracowane sytuacje. Mieliśmy nawet jeszcze więcej okazji do zdobycia bramki. W drugiej połowie mogliśmy zagrać nieco bardziej cierpliwie i z pewnością dołożylibyśmy jeszcze więcej goli. Szkoda też tych dwóch straconych bramek. Zostały nam cztery mecze do końca rundy. Teraz będziemy się przygotowywać do spotkania ze Stalą Mielec, które oczywiście chcemy wygrać. Każdy kolejny mecz również, żeby dobrze zakończyć rundę – mówił boczny obrońca Jagi.

Czy nasz piłkarz spodziewał się występu od pierwszej minuty? – Miałem pewien problem z nogą, kontuzję, przez co nie grałem, ale to już za mną. Trener nieco rotował w składzie podczas treningów. Każdy musi być gotowy do gry, ja również. Dostałem szansę, z czego się cieszę.

Bartek próbował dzisiaj swoich sił przy uderzeniach bezpośrednich z rzutów wolnych. W jednym wypadku niewiele zabrakło do szczęścia. – Ćwiczę rzuty wolne na treningach. Szkoda, że dzisiaj nie wpadło. Mogłem uderzyć chociaż w światło bramki, żeby dać się pomylić bramkarzowi, ale niestety nie wyszło.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00