AktualnościPuljić: Jesteśmy w stanie pokonać Stal

Puljić: Jesteśmy w stanie pokonać Stal

– Uważam, że moje dotychczasowe występy były niezłe, ale to pytanie bardziej do trenera. Normalnym jest, że niektóre mecze są lepsze, a inne słabsze. Taka jest piłka nożna. Mecz z Wisłą Płock może być dobrym punktem wyjścia do tego, żeby dobrą i wysoką dyspozycję utrzymać na dłużej – powiedział na konferencji poprzedzającej sobotnie, wyjazdowe starcie ze Stalą Mielec napastnik Jagiellonii Białystok, Jakov Puljić.

– Obecnie występuję na pozycji numer dziewięć. Mogę grać na „dziesiątce”, ale to trener podejmuje ostateczne decyzje dotyczące składu, a my musimy grać tak, jak chce tego szkoleniowiec – mówił chorwacki snajper.

Jedno z pytań od dziennikarzy, adresowanych do zawodnika Jagi, dotyczyło defensywnie usposobionych ekip prowadzonych przez trenera Leszka Ojrzyńskiego i wynikających z tego trudności dla Jakova. – Spodziewam się trudnego meczu. Nieważne, którą pozycję obecnie zajmuje Stal. Skupiamy się wyłącznie na naszym zespole. Uważam, że jesteśmy w stanie osiągnąć dobry rezultat. Wiemy, że Stal gra twardo w obronie, ale jesteśmy w stanie ich pokonać. Do każdego meczu musimy być przygotowani na 100 procent.

– Nie mam celu, który chcę zrealizować w tym sezonie. Skupiam się wyłącznie na każdym kolejnym meczu. Nie chcę zaprzątać sobie głowy takimi rzeczami. Spotkania są rozgrywane co tydzień i na tym trzeba się koncentrować. Jeśli jesteś dobry, możesz się spodziewać czegoś dobrego – zakończył Jakov.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00