AktualnościPospisil: Warta to trudny przeciwnik

Pospisil: Warta to trudny przeciwnik

– Warta od początku sezonu pokazuje, że jest trudnym przeciwnikiem. Ten zespół gra bardzo dobrze w obronie, traci mało bramek – mówił na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Wartą Poznań pomocnik Jagiellonii Białystok, Martin Pospisil.

– Nie będę jednak oceniał, czy jest to trudniejszy rywal niż Stal. Skupiamy się na sobie. Jeżeli chcemy wygrać to spotkanie, to z pewnością musimy zagrać o wiele lepiej niż ostatnio – powiedział nasz zawodnik.

Jedno z pytań, które pojawiły się na konferencji, dotyczyło tego, czy zawodnicy białostockiej drużyny, mając pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, zaczynają już spoglądać za swoje plecy w ligowej tabeli. – Osobiście spoglądam tylko na górę. Szkoda, że nie potrafimy wygrać dwóch meczów z rzędu. Gdybyśmy wygrali jedno spotkanie więcej, do tego przytrafiłby się remis, to mielibyśmy cztery punkty więcej i wszyscy ocenialiby nas zupełnie inaczej. Niemniej uważam, że musimy patrzeć do przodu. Mam nadzieję, że w trzech ostatnich spotkaniach w tym roku zgromadzimy jak najwięcej punktów – zakończył 29-latek.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00