AktualnościGol Camary, asysta Masa, czyli bilans wypożyczonych

Gol Camary, asysta Masa, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Z dobrej strony pokazali się Juan Camara i Maciej Mas. Trzech zawodników świętowało wygrane.

Dinamo Bukareszt
Juan Camara strzelił zwycięskiego gola dla bukareszteńczyków w wyjazdowym spotkaniu z Argesem Pitesti. Hiszpan został upomniany żółtą kartką, a na boisku przebywał przez 90 minut.

FK Senica
Martin Kostal rozegrał 71 minut z Nitrą. Jego zespół zremisował na wyjeździe 1:1.

HNK Rijeka
Zoran Arsenić obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo Rijeki z Hajdukiem Split (2:1).

Cracovia
Dawid Szymonowicz zagrał 90 minut w derbach Krakowa. Po jego zagraniu sędzia Daniel Stefański podyktował rzut karny dla „Białej Gwiazdy”. „Pasy” zremisowały 1:1.

Stal Mielec
Bez Wojciecha Błyszki zespół z Mielca przegrał w Szczecinie z Pogonią 0:2.

GKS Bełchatów
Maciej Mas znalazł się w wyjściowym składzie „Brunatnych” na mecz z Jastrzębiem Zdrój. Napastnik wypożyczony z Jagi asystował przy bramce Waldemara Gancarczyka, a w 75. minucie opuścił plac gry. Na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem na boisku zameldował się Szymon Łapiński. Bełchatowianie przegrali na Śląsku 2:3.

Górnik Łęczna
Bez kontuzjowanego Karola Struskiego łęcznianie pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:1.

Arka Gdynia
Bartosz Kwiecień nie zagrał przeciwko Radomiakowi. Gdynianie zremisowali na Mazowszu 0:0.

Paweł Gierach znalazł się w wyjściowym składzie Wigier na spotkanie z Pogonią Siedlce. W 74. minucie zmienił go Michał Ozga. Suwalczanie wygrali na wyjeździe 2:1.