AktualnościZapunktować na wyjeździe, czyli w prasie o Jadze

Zapunktować na wyjeździe, czyli w prasie o Jadze

W piątkowej prasówce na pierwszy plan wysuwa się mecz z Rakowem Częstochowa. W niedzielę „Żółto-Czerwoni” będą musieli zmierzyć się z kilkoma demonami.

Przegląd Sportowy
Wyjazdowa niemoc Jagi. – Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Cracovia, a nawet słabiutki (na razie) beniaminek – Stal Mielec – po meczach z Jagiellonią na własnych boiskach dopisały sobie trzy punkty. Ale do niechlubnych rekordów klubu z literką „J” w herbie jeszcze daleko. Generalnie w całej historii Jagi jej wyprawy w Polskę często były udręką, pasmem niepowodzeń, a niektóre serie wydawały się wręcz nieprawdopodobne. (…) Od drużyny ze stolicy Podlasia w końcu odczepia się wirus. Kluczowi zawodnicy wrócili do zdrowia, ale nie ma szans, by jeszcze w tej rundzie (a przecież ona jest już na absolutnym finiszu) odzyskali najwyższą formę.

Kurier Poranny
Papszun najdłużej pracującym trenerem. – W niedzielę Jagiellonia Białystok w ostatnim tegorocznym meczu wyjazdowym zagra w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa. Trenerów obu zespołów pod względem stażu pracy w klubie dzieli prawdziwa przepaść. Marek Papszun to aktualnie najdłużej pracujący w swoim klubie szkoleniowcem, bo jest w Rakowie od 18 kwietnia 2016 roku. Opiekun Żółto-Czerwonych Bogdan Zając wypada przy nim jak żółtodziób, gdyż jest to najkrócej pracujący w lidze trener, oprócz szkoleniowców, którzy zastąpili zwalnianych kolegów po fachu już w trakcie trwania sezonu. Takich przypadków było dotąd trzy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00