AktualnościBez pauzujących – raport kartkowy przed meczem z Górnikiem Zabrze

Bez pauzujących – raport kartkowy przed meczem z Górnikiem Zabrze

W najbliższą niedzielę (20.12) Jagiellonia rozegra swój ostatni mecz w ramach sezonu 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy w tym roku. „Żółto-Czerwoni”, w domowym spotkaniu 14. kolejki, zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszej drużynie przed tym starciem?

W poprzednim spotkaniu ligowym, czyli wyjazdowym meczu 13. serii gier, Jagiellończycy zmierzyli się z Rakowem Częstochowa. Piłkarze „Dumy Podlasia” przegrali to starcie 2:3 po trafieniach Andrzeja Niewulisa oraz Petra Schwarza, który zdobył dwie bramki. Dla Jagi strzelili Maciej Makuszewski i Jesus Imaz.
Co do kar indywidualnych w naszym zespole we wspomnianym meczu, to spośród podopiecznych trenera Bogdana Zająca żółtą kartkę zobaczyło trzech zawodników – Ariel Borysiuk, Taras Romanczuk oraz Bartłomiej Wdowik. Grono piłkarzy Jagi, którzy w trwającej kampanii zostali już przez sędziów upomnieni żółtymi kartkami, poza wspomnianym zawodnikami, tworzą Bartosz Bida, Bodvar Bodvarsson, Martin Pospisil, Ivan Runje, Szymon Sobczak, Pavels Steinbors oraz Bogdan Tiru. Bogdan Tiru ma na koncie cztery „żółtka”, Ariel Borysiuk, Taras Romanczuk, Ivan Runje i Bartłomiej Wdowik dwukrotnie zobaczyli żółte kartoniki. Pozostali gracze mają na koncie po jednej żółtej kartce.

Żółte kartki w sezonie 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:
4 – Tiru.
2 – Borysiuk, Romanczuk, Runje, Wdowik.
1 – Bida, Bodvarsson, Borysiuk, Cernych, Pospisil, Sobczak, Steinbors.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00