AktualnościBrosz: Czujemy niedosyt

Brosz: Czujemy niedosyt

– Szkoda zmarnowanych sytuacji, przy kilku z nich zawiodła finalizacja. Stwarzaliśmy okazje, ale popełniliśmy też kilka błędów z tyłu – komentował trener Górnika Marcin Brosz po spotkaniu z Jagiellonią (0:1).

– Na pewno szkoda tego spotkania, bo jedyne, co się nasuwa na myśl, to skuteczność. Zdawalismy sobie sprawę, że na tak trudnym terenie ważne będzie nie tylko kreowanie sytuacji, ale także ich wykorzystywanie. Szkoda zmarnowanych sytuacji, przy kilku z nich zawiodła finalizacja. Stwarzaliśmy okazje, ale popełniliśmy też kilka błędów z tyłu. Do końca dążyliśmy zmianami o odwrócenie losów meczu, ale nie udało się. Pewne jest, że dla tych młodych chłopców miniona jesień była niezwykle cennym doświadczeniem. Szkoda jednak straconych dzisiaj punktów – mówił szkoleniowiec gości.

– Mecz w Białymstoku był dobrym odzwierciedleniem tego, co działo się w naszym przypadku w drugiej połowie jesiennych zmagań. Na początku sezonu byliśmy zdecydowane skuteczniejsi, przy bardzo ofensywnej grze dwójką napastników. Chcemy grać ofensywnie, z polotem i do tego będziemy dążyć. Pod tym kątem się szkolimy. W pierwszej połowie graliśmy tak jak chcieliśmy, czyli podobnie jak w pierwszej części rundy. Niestety, druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu. Czujemy niedosyt, ale doświadczenie na pewno będzie procentowało – zakończył trener Górnika.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00