AktualnościRunje: To był trudny rok

Runje: To był trudny rok

– Na pewno dziś jeszcze nie byłem w najwyższej dyspozycji, ale na pewno w lepszej, niż w poprzednich spotkaniach. Za mną kilka treningów w tygodniu i dziś czułem się zdecydowanie lepiej – mówił Ivan Runje, stoper Jagiellonii po starciu z Górnikiem Zabrze (1:0).

– Byłem spokojny nawet po nieudanym w moim wykonaniu meczu z Wartą, bo znam swoją wartość. Kwestią czasu było to, kiedy wrócę do swojej najwyższej dyspozycji. Oprócz kilku kiksów z lewej i prawej strony defensywy, uważam, że zagraliśmy dobrze w defensywie. Trzy punkty są najważniejsze i gratuluję zespołowi, bo walczyliśmy do samego końca. Najważniejsze, że zdobyliśmy wygraliśmy, a jutro już nikt nie będzie pamiętał o stylu – komentował Chorwat.

Ostatni raz na zero z tyłu zagraliśmy w ubiegłym sezonie. W grupie mistrzowskiej bezbramkowy zremisowaliśmy z Legią w Białymstoku. – Rozmawialiśmy o tym z trenerem. Bogdan Zając mówił, że jeżeli skupię się dziś na defensywie, to wygramy 1:0. To się sprawdziło. Trener też zasłużył na słowa pochwały. Za nami bardzo trudny rok, w którym wydarzyło się dużo rzeczy, których nikt nie oczekiwał. Teraz chwilę odpoczniemy i będziemy się przygotowywać do noworocznych gier. Musimy zrobić wszystko, żeby nasza gra wyglądała dużo lepiej – podsumował Ivan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00