AktualnościKibice Jagiellonii zorganizują wielkie racowisko

Kibice Jagiellonii zorganizują wielkie racowisko

Informujemy, że 13 stycznia 2021 roku od godziny 18:30 Kibice Jagiellonii będą zbierać się przy rondzie Lussy w Białymstoku, aby zorganizować Wielkie Racowisko, które rozpocznie się o godzinie 19:20. W ten sposób zaakcentują przywiązanie do klubowych barw.

Informujemy, że całe środowisko kibicowskie Jagiellonii zobowiązało się w tej sytuacji przestrzegać wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa, czyli zachować odstęp (około 3-5 metrów odległości) od kolejnej osoby. Po rozpaleniu rac wszyscy zgromadzeni rozejdą się od strony ronda Lussy w pozostałe części miasta.

Przypominamy, że na początku 2020 roku w centrum Białegostoku zorganizowane zostało wielkie racowisko z okazji setnej rocznicy powstania Jagiellonii Białystok. Udział w tym wydarzeniu wzięło kilkuset fanów Żółto-Czerwonych, a obrazki z tego święta były pokazywane na całym świecie. 13 stycznia o godzinie 19:20 Rynek Kościuszki rozświetliły tysiące rac, które upamiętniły datę powstania Jagiellonii.

W związku z tak entuzjastycznym odbiorem tej akcji, Stowarzyszenie Dzieci Białegostoku i UJB w porozumieniu z całą społecznością kibicowską postanowiły, że w 2021 roku również zostanie zorganizowane takie wydarzenie i przez kolejne lata będzie kontynuowane, zmieniając jedynie miejsca.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00