AktualnościPlany i plotki, czyli w prasie o Jadze

Plany i plotki, czyli w prasie o Jadze

W piątkowej prasie znajdujemy zapowiedzi przygotowań. Ponadto pojawiają się kolejne plotki transferowe.

Przegląd Sportowy
Jagiellonia chce Bośniaka. – Jagiellonia Białystok negocjuje transfer lewego obrońcy reprezentacji Bośni i Hercegowiny Bojana Nasticia. 26-latek występuje w wicemistrzu Białorusi – BATE Borysów. (…) Negocjacje w sprawie przenosin reprezentanta Bośni i Hercegowiny (pięć spotkań) trwają. Jeszcze nie można przesądzać, że zakończą się sukcesem, aczkolwiek na razie zmierzają w kierunku pozytywnego zakończenia dla drużyny z Podlasia. (…) W ostatnim czasie pojawiła się plotka, że Jagiellonię może opuścić doświadczony bramkarz Pavels Šteinbors. Sprawdziliśmy i zgodnie z naszymi ustaleniami przyszłość 35-letniego Łotysza nie jest jeszcze przesądzona. Co więcej, raczej nie należy spodziewać się jakichkolwiek decyzji przed obozem w Belek (10-22 stycznia). Šteinbors ma wsiąść do samolotu lecącego do Turcji, aczkolwiek… doszły do niego słuchy, że w rundzie wiosennej nie powinien się spodziewać regularnej gry.

Kurier Poranny
Plany sparingowe. – Na tę chwilę nasi przeciwnicy to rosyjski zespół Szynnik Jarosław, serbska drużyna Radnički Nisz, ukraiński Olimpik Donieck oraz prawdopodobnie, czekamy na ostatecznie potwierdzenie, rosyjski Rubin Kazań. Zobaczymy czy dojdzie do tego sparingu. Nie ukrywam, że fajnie byłoby zagrać ostatnią z gier kontrolnych z tak silnym rywalem. Byłoby to bezpośrednie przetarcie przed ligą, które dałoby nam dużo informacji i pokazało, w którym miejscu jesteśmy – odpowiada Zając.

Jaga chce grać widowiskowo. – Dla mnie najważniejsze jest to, żebyśmy zawsze strzelali o jedną bramkę więcej o rywali. Chcę, żeby ta drużyna grała widowiskowo, żeby ludzie przychodzili na nasze mecze i dla nas włączali telewizor. Chciałbym, żeby nie mieli okazji do marudzenia na naszą grę i kręcenia nosem mówiąc, że nie wyglądamy tak, jakby każdy tego oczekiwał. W każdym meczu staramy się grać jak najlepiej. Czasami wygląda to dobrze, czasami słabo. Zawsze każdy z nas w każdym spotkaniu walczy ze wszystkich sił. Chcemy wygrywać dla Jagiellonii, dla kibiców, dla tego miasta. Chcemy, żeby o nas mówiono, ale zawsze staramy się, żeby były to pozytywne wypowiedzi. Nie zawsze to się udaję. Niemniej w nowym roku życzę sobie i drużynie, żeby punkty zawsze zostawały z nami, żebyśmy wygrywali jak najwięcej spotkań.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00