AktualnościPlotki, ploteczki i włoska gwiazda, czyli w prasie o Jadze

Plotki, ploteczki i włoska gwiazda, czyli w prasie o Jadze

W poweekendowym przeglądzie prasy pojawiają się kolejne plotki transferowe. Ponadto dobre noty w Serie A zbiera eksJagiellończyk – Bartłomiej Drągowski.

Kurier Poranny
Drągowski szaleje we Włoszech. – W 17. serii gier włoskiej ekstraklasy ekipa z Florencji grała u siebie z Cagliari. Goście z Sardynii stanęli przed szansą na otworzenie wyniku spotkania w 37. minucie potyczki. Sędzia podyktował rzut karny, a do piłki podszedł Joao Pedro. Drągowski, który karierę piłkarską rozpoczynał w MOSP-ie Białystok, a na szerokie wody wypłynął w Jagiellonii, wyczuł intencje Brazylijczyka, rzucił się w swój lewy róg i złapał piłkę. Niesamowita interwencja!

Plotki o obsadzie lewej obrony. – Jednym z głównych celów transferowych Jagiellonii jest pozyskanie lewego obrońcy. Poważnym kandydatem do gry w w Białymstoku jest Artem Makarczuk z Bałtiki Kaliningrad. (…) Makarczuk w bieżącym sezonie zagrał w 21. spotkaniach klubu z Kaliningradu, notując pięć asyst. 25-letni piłkarz ma w futbolowym cv grę także w innych ekipach drugiego poziomu rozgrywek w Rosji – Fakielu Woroneż oraz Łuczu Władywostok.

Przegląd Sportowy
Kolejna garść plotek. – Jagiellonia Białystok negocjowała transfer lewego obrońcy reprezentacji Bośni i Hercegowiny Bojana Nasticia z wicemistrza Białorusi BATE Borysów, ale sytuacja się zmieniła. Za Bośniaka trzeba zapłacić 200-250 tysięcy euro, więc na ten moment bardziej prawdopodobna jest tańsza opcja, czyli Artem Makarczuk z Bałtiki Kaliningrad (II liga rosyjska).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00