AktualnościMystkowski: Jestem doskonale przygotowany

Mystkowski: Jestem doskonale przygotowany

– Po przylocie mieliśmy delikatne wprowadzenie i zaczynamy pracę. Czasu do pierwszego spotkania nie ma za wiele, trzeba go jak najlepiej wykorzystać – powiedział Przemysław Mystkowski po wtorkowych sesjach treningowych podczas obozu przygotowawczego w Belek.

– Pracowałem praktycznie tylko na siłowni, brakowało piłki. W Białymstoku mieliśmy tylko jedną jednostkę na sztucznej murawie, tutaj weszliśmy na naturalną, więc nic tylko trenować – mówił popularny „Mystek”.

Wychowanek Jagiellonii pod koniec minionego roku zmagał się z kontuzją. Czy Przemek odczuwa jeszcze skutki tego urazu? – Jestem doskonale przygotowany. Okres, kiedy miałem uraz, przepracowaliśmy z trenerem Zinkiewiczem. Czuję się dobrze, przyjechałem tu walczyć o swoje. Nie ma co rozpamiętywać. Trzeba skupić się na pracy i robić wszystko, żeby być przygotowany na mecz w Gdańsku. Ostatni mecz ligowy, z Górnikiem, wygraliśmy. Teraz musimy podtrzymać passę i cały czas punktować. Różnice w tabeli nie są ogromne, cały czas możemy liczyć na to, że wskoczymy wyżej – zakończył pomocnik „Żółto-Czerwonych”.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00